reklama
reklama

Novinky

  • 17.10.2017 Brendon Hartley údajně dojezdí místo Daniila Kvjata u Toro Rosso zbytek sezony

  • 15.10.2017 Rene Rast (Audi) se stal vítězem letošního ročníku DTM

  • 14.10.2017 Brit Lando Norris se stal novým mistrem Evropy formule 3

reklama
reklama

Ricciardo očekává Red Bull v dobré pozici F1

Z nového vozu má dobrý pocit.

Daniel Ricciardo si užil 199 kol v monopostu Red Bull RB12 a s prací svého týmu je více než spokojený. Loňská nejistota ohledně motorů se podepsala na několika kompromisech a ty budou rakouský tým brzdit minimálně do Velké ceny Španělska a motor Renault nejspíš opět nebude žádnou velkou výhrou, ale Red Bull by přesto měl být v docela dobré pozici.

"Myslím, že to co teď máme, nám dává určitou jistotu. Máme docela dobrou spolehlivost, což je vždycky dobré," řekl Australan. "Pokud se nemýlím, tak jsme během mých dvou dnů nasbírali téměř 200 kol.

Celkem rychle jsme se dostali do tempa, což pomohlo i mně jako jezdci. Vždyť víte, že obvykle se do Barcelony přesouváme z Jerezu a základní úkoly už máme hotové. Nyní jsme do toho ale skočili po hlavě a mohu být spokojený. Je to dobré, tým je pozitivně naladěný. Myslíme si, že jsme na tom dobře.

Nečekáme, že si z nás v prvních závodech svět sedne na zadek, ale podle mě máme nakročeno k tomu, abychom se dostali do dobré pozice. Uvidíme, jak se umístíme v Melbourne."

Red Bull má po čtyřech dnech testování na kontě zhruba 1717 kilometrů a spolu s továrním týmem Renaultu poskytly motorovým inženýrům data z 3313 odjetých kilometrů. Druhá polovina zimních testů začne v úterý.

reklama
reklama

Komentáře ke článku