reklama
reklama

Novinky

  • 20.10.2017 Také ve druhém tréninku v Austinu byl nejrychlejší Lewis Hamilton

  • 20.10.2017 První trénink na VC USA se odehrál pod taktovkou Lewise Hamiltona

  • 20.10.2017 Max Verstappen prodloužil smlouvu s týmem Red Bull až do roku 2020

reklama
reklama

Pérez by chtěl mít kontrakt ještě před Belgií F1

Žádná šance na přestup?

Sergio Pérez si loni užil hodně nejistoty, když kvůli touze jeho osobních sponzorů přesunout se k Renaultu neměl potvrzený kontrakt až do října. Nakonec sponzoři i on zůstali s Force India s tím, že za rok budou mít volnější ruce, protože Pérezovi vyprší jeho kontrakt. Čekali bychom, že zkušený jezdec bude do poslední chvíle čekat, jestli se neuvolní místo v některém z větších týmů, jenže on avizuje opak.

"Co se týče mé budoucnosti, doufám, že do Belgie už pojedu s novým kontraktem," prozradil jezdec, podporovaný impériem miliardáře Carlose Slima, který za Force India závodí od nečekaného vyhazovu z McLarenu.

Novináře tedy zajímalo, jestli zůstane v indickém týmu.

"Byl bych rád, kdyby to tak bylo, ale člověk nikdy neví..."

Pérez se dlouhodobě zajímá o možnost závodit za Ferrari, stejně jako Romain Grosjean. Toto jeho vyjádření spolu s oznámením týmu Haas o pokračování s nezměněnou jezdeckou dvojicí naznačuje, že drby o prodloužení kontraktů Sebastiana Vettela a Kimiho Räikkönena s Ferrari nebudou pouze drby. Ferrari prý chce nové kontrakty oznámit v Monze, kde bude mít desetitisíce fanoušků a pozornost všech domácích médií.
reklama
reklama

Komentáře ke článku