reklama

Novinky

  • 23.04.2018 Neutral Přerušený závod IndyCar v Alabamě vyhrál Josef Newgarden

  • 23.04.2018 Good Syn slavného herce Paul Belmondo, účastník 7 velkých cen F1, slaví 55. narozeniny

  • 23.04.2018 Bad Závod IndyCar v Alabamě byl kvůli dešti přerušen a dokončí se v pondělí

Facebook Instagram
reklama
reklama

Pulcini se vrací do Camposu

Pulcini se vrací do Camposu

Chce navázat na společné úspěchy z F3 Open

Campos Racing včera oznámil svého druhého pilota Leonarda Pulciniho. Rozhodně se ale nejedná o jejich první spolupráci. Již v roce 2016 tento devatenáctiletý Ital závodil s Camposem v Euroformuli F3 Open. A společně dosáhli velkých úspěchů. S osmi vítězstvími vybojovali titul.

Pro svou první sezonu v GP3 však Pulcini nepociťoval v Campos dostatek důvěry a ke svému debutu si vybral tehdy špičkovou stáj Arden. Nebyla to však dobrá volba. Arden se loni opravdu trápil. Pulcini sice předvedl parádní debut v Barceloně, když v sobotním závodě dojel druhý, ve zbytku sezony však nezískal ani bod.

S Camposem to tedy zkusil podruhé při posezonním testování v Abú Zabí na konci minulého roku. Obě dvě strany byly spokojeny a Pulcini tak byl včera oznámen jako závodní pilot španělské stáje. V týmu doplní Simo Laaksonena, který v F3 Open s Camposem závodil minulý rok. Jméno třetího pilota zatím není známo.

„Jsem opravdu šťastný a hrdý, že se vracím do Campos Racing. Pro mojí kariéru je to velmi důležitý tým, naučil jsem se od nich vše, co se týče závodění. Kromě toho jsem s Camposem již vyhrál. Je to moje závodní rodina a vím, že se všichni těší na to, až mi opět pomohou. Myslím, že máme dost konkurenceschopný vůz na to, abychom byli letos schopni vyhrát. Testovali jsme společně již v Abú Zabí a auto bylo opravdu konkurenceschopné. Pracovní metody Camposu jsou skvělé a já v ně cítím důvěru. Jsem připraven zahájit sezonu ve velkém stylu,“
uvádí Pulcini.

Již známé jezdecké složení GP3 2018:

ART: Callum Ilott, Anthonie Hubert, Nikita Mazepin, Jake Hughes.
Arden: Gabriel Aubry
Campos: Leonardo Pulcini, Simo Laaksonen
MP Motorsport: Dorian Boccolacci, Niko Kari

reklama
reklama

Komentáře ke článku

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500