diskuze
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU:
Hamilton vyhrál, Vettel až sedmý!

VC Velké Británie - závod.
 

počet komentářů: 233

 

  Kolik je pětkrát dva?  

  nick:
  e-mail:
  text:   
:-) :-( ;-) :-x :-o :-E :-D :-P 8-I %-/ (GRR) 8-) ;-I (OK) (KO)
 
Reklama
 
<<  (1) • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 • 7 • 8  >>
zobrazeny komentáře 1 až 30 z 233
 
 
 MarkKlokan - MarkKlokancentrum.cz
21.07.2017 08:55
Niki Lauda.gif
reagovat na příspěvek
 
Ron Dennis v duchodu píše: Každá hospoda má sveho místního blba.My tu máme dva.
 
 
 
Jestli seš z praglu tak je to tvý číslo silně podhodnocený
 

 juras - williamsquick.cz
20.07.2017 20:27
Williams.gif
reagovat na příspěvek
 
T.O.M. píše: A kdo je ten druhej vedle tebe?
 
 
 
 

 hurthys - hurthysseznam.cz
20.07.2017 09:56
McLaren.gif
reagovat na příspěvek
 
T.O.M. píše: Pro dva týmy by jich stačilo vyrobit přesně 16 ks.
 
 
 
Vždyť sám píšeš, že jen McLaren jich ve skutečnosti spotřeboval 17. Při stejné "spolehlivosti" by jich tedy pro dva týmy potřebovali vyrobit 34...
 

 T.O.M. - horainform.cz
20.07.2017 09:39
Ferrari.gif
reagovat na příspěvek
 
Ron Dennis v duchodu píše: Každá hospoda má sveho místního blba.My tu máme dva.
 
 
 
A kdo je ten druhej vedle tebe?
 

 T.O.M. - horainform.cz
20.07.2017 09:35
Ferrari.gif
reagovat na příspěvek
 
hurthys píše: Nojo, ale pro dva týmy by jich už potřebovali vyrobit 34
 
 
 
Pro dva týmy by jich stačilo vyrobit přesně 16 ks.
 

 Ron Dennis v duchodu - nezadán
19.07.2017 23:10
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
hurthys píše: Nojo, ale pro dva týmy by jich už potřebovali vyrobit 34
 
 
 
Každá hospoda má sveho místního blba.My tu máme dva.
 

 Ron Dennis v duchodu - nezadán
19.07.2017 23:08
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
juras píše: To jsem tedy nepochopil...když McLaren jezdí kulový počínaje rokem 2013.   Kromě toho uvidíme jak si McLaren povede až Honda dá F1 vale...
 
 
 
Jseš prostě šulín....když to nechápeš. To říká úplně vše...
 

 juras - williamsquick.cz
19.07.2017 22:25
Williams.gif
reagovat na příspěvek
 
GRAHAM píše: Pročpak asi nechtějí Jurášku, no protože u Mclarenu trakaře dlouhodobě nehrozí....
 
 
 
To jsem tedy nepochopil...když McLaren jezdí kulový počínaje rokem 2013.
 
Kromě toho uvidíme jak si McLaren povede až Honda dá F1 vale...
 

 hurthys - hurthysseznam.cz
19.07.2017 21:43
McLaren.gif
reagovat na příspěvek
 
t.o.m. píše: Pokud jde o Hondu a její výrobní kapacity, tak kapacitu na to vyrobyt dostatečný počet motorů pro dva týmy měla zjevně už v roce 2015, když jich McLaren spotřeboval během sezony 17 ks, přičemž mělo stačit 8 ks.
 
 
 
Nojo, ale pro dva týmy by jich už potřebovali vyrobit 34
 

 t.o.m. - horainform.cz
19.07.2017 19:38
Ferrari.gif
reagovat na příspěvek
 
Pokud jde o Hondu a její výrobní kapacity, tak kapacitu na to vyrobyt dostatečný počet motorů pro dva týmy měla zjevně už v roce 2015, když jich McLaren spotřeboval během sezony 17 ks, přičemž mělo stačit 8 ks.
 
Druhá věc ale je, že ty motry nestáli za nic, a že v té době a dost pravděpodobně ani dnes nemá Honda dostatek kvalifikovaného personálu, aby mohla týmům Formule 1 nabídnout nejenom ty motory, ale především kompletní servis. Což je na druhou stranu na pováženou.
 

 GRAHAM - 8GHONDA.CZ
19.07.2017 14:48
McLaren.gif
reagovat na příspěvek
 
Pročpak asi nechtějí Jurášku, no protože u Mclarenu trakaře dlouhodobě nehrozí....
 

 juras - williamsquick.cz
18.07.2017 23:10
Williams.gif
reagovat na příspěvek
 
A.S. píše:  Juras ví že by ho tam Bottas neporazil...
 
 
 
Nikdy neříkej nikdy.
 
 

 juras - williamsquick.cz
18.07.2017 23:09
Williams.gif
reagovat na příspěvek
 
Mr.B píše: Pravda mi nevadí, ale nemám rád lež.
 
 
 
A co je lež? Že nesdílím nějakej hypotetickej názor?
 
V Rakousku měnil převodovku Hamilton a vyhrál Bottas...v Silverstone měnil převodovku Bottas a vyhrál Hamilton.
 
Zatímco já otevřeně přiznávám že Hamilton by byl aspirantem na vítězství v Rakousku nebýt tech. problémů...ty a další fanoušci Hamiltona jste si naprosto jistí že Bottas by bez technických problémů stejně neměl proti Hamiltonovi žádnou šanci.
 
Na jakém principu? Na principu fanoušků Hamiltona...nic víc, nic míň. Hamilton byl v Silverstone největším favoritem...ale nikdy se nemá říkat nikdy.
 
Prostě z vás (fanoušků Hamiltona) cítím povýšenost...a svým způsobem aroganci.
 
Ale nechme to...do konce roku je dost závodů...já jsem s dosavadním průběhem spokojenej, polovina šampionátu a je to otevřené.
 
PS : Zatímco tady s vámi (fanoušky Hamiltona) se dost hádám...Hamilton jako takový mě letos překvapuje...nemám mu co vytknout.
 

 juras - williamsquick.cz
18.07.2017 23:01
Williams.gif
reagovat na příspěvek
 
Jirka_1 píše: Jinak velké nadšení pro rychlost Bottase nesdílím, pokud nedojde k výraznému nedojíždění Hamiltona pro technické závady nebo nezaviněnými nehodami, bude letos a i případné další roky s Bottasem v zádech mistrem světa on. Škarbal se mi sice zdá o něco rychlejší a konzistentnější, než Rosberg, ale talent Lewise nemá... A nehodlám tady vymýšlet nějaké konspirační teorie o upřednostňování nebo přepočítávat nespočítatelné. Ano, může se stát, že se Šakrbal stane mistrem v případě problémů s technikou nebo haváriemi, ovšem to k závodění patří. Stačí průser á la Schumi a jeho zlomená noha, pak díky kvalitám vozu Bottas Vettela udělá, ale to je tak asi vše... I když uznávám, že včera to Škarbalovi jelo.
 
 
 
Tvoje komentáře k Bottasovi jsou čím dál veselejší...
 
Už si děláš dokonce i alibi kdyby vyhrál titul.
 
 

 juras - williamsquick.cz
18.07.2017 22:55
Williams.gif
reagovat na příspěvek
 
Mr.B píše: Hele, tyhle řeči o tom, že měl HAM zajezdit BOT do země psal konkrétně kdo? Protože např. já jsem očekával, že BOT bude pro HAM větším soupeřem, než ROS (protože si myslím, že je BOT je lepším jezdcem, než ROS).   Takže kdo konkrétně to psal? A to je i otázka na jurase, který tyhle řeči taky vede.
 
 
 
No tak sorry...asi si to asociuju chybně i na vás kteří jste nic takovýho nepsali.
 
Možná jak píše T.O.M. to psali fanoušci typu Hyeny...
 
Nicméně i teď je F1.gp schopnej napsat že Hamilton dominuje dosavadnímu souboji s Bottasem (týmovému)...což jaksi není pravda.
 

 juras - williamsquick.cz
18.07.2017 22:52
Williams.gif
reagovat na příspěvek
 
GRAHAM píše: 1)Honda v daném čase neměla kapacity a ani další odborniky, navíšit lze, ale nejde to hned.   2) Nesrovnávej firmy s F1, princip je sice podobný, ale "rychlost" je zásadně jiná.Buď máš vybudovánou "kapacitu" nebo nemáš.   3) Ano exkluzivita byla na tři roky, ale stejně se Honda přiznala, že by stejně nemohla další tým přibrat. Používej celé gooogle a nejen co se ti hodí do tvé diskuze.   4) Vzhledem k tomu že dnes už jsou známy tak nějak všechny základní věci jak to bylo, je směšné že furt píšeš něco o druhém týmu, motor by lepší díky tomu co je známo stejně nebyl.Možná tak softem, ale jinak stejně průšvih.   To že se rozhodli překopat motor je přeci zcela normální, zjistily že konkurence je na tom lépe a jejich produkt už nelze posunout.Co je na tom nekoncepčního? Motor předělával Ranault i Ferrari.Honda zjistila, že šlápla vedle, to se snad stane.Je to souboj kdo to vymyslí lépe.Honda prohrála. A co s tím má Mclaren? Ten jen čeká co Honda dodá a po celé roky papouškoval co se od Hondy dozvěděl.Už to nedělá... to sis snad všiml.   Jinak zcela nekoncepční je tedy i to, že Mercedes dodává nejlepší motor Wiliamsu a ten není schopen vyrobit konkurence schopné šásko.Jak to může ovlivnit Mercedes, že stavíte místo monopostu trakaře? Odpověz si sám.
 
 
 
1. Pořád je to o tom že buď je tvrzení že Honda neměla opravdu možnost navýšit kapacitu na přibrání druhého týmu pravda...a nebo jen výmluva. Že se v F1 lže a mluví zkresleně a tak jak je třeba kvůli sponzorům, image týmu adalším věcem doufám nechceš popírat. Ty stále opakuješ že Honda řekla že neměla kapacitu...ale na tak velkou firmu to mě spíš přijde jako výmluva...výmluva kterou podporuje smlouva s McLarenem a exkluzivita. Kromě toho...Honda jako jedinej výrobce zůstává třetím rokem u jednoho týmu, další věc která odporuje logice...když vyrábíš takhle drahej motor...není logický že vzlášť s ohledem na tlak FIA aby výrobce motoru dodával motory ideálně alespoň třem týmům se budeš snažit ty odběratele mít?
 
2. Podívej...pokud jde o rychlost, kreativitu, úspěch...doba je stejná...musíš jít s dobou, jinak ti ujede vlak. Ať chceš posouvat jakoukoli firmu nebo tým F1. Podívej se na Williams...v okamžiku se kdy velkoryse rozešli s BMW nemůžou chytit druhý dech. Proč? Protože se s BMW rozešli v době kdy tým bez tovární podpory neměl šanci...na rozdíl od McLarenu stále setrvávali coby ryze závodní tým F1...ale neměli žádný aktivity který by jim vylepšili např. rozpočet, neměli ani žádnou image...ta se jim vrátila až kydž se jim povedlo podepsat Martini.
 
3. Hele...jestli si myslíš že na Google jsou všechna fakta...tak se myslím hodně pleteš. Informací je hodně...ale co z nich je pravda...co relevatní informace, co upravená informace a co PR keci?
 
4. Jo, fascinuje mě jak jseš přesvědčenej o něčem co historie jasně popírá. V roce 2005 byla veleúzká spolupráce mezi Ferrari a Bridgestone najednou bezzubá...a proč? Protože od Bridgestone odešli skoro všichni k Michelinu...a co chybělo Bridgestone? Data, data, data...dva týmy znamenali problém s tempem vývoje...a to bylo hodně třeba s ohledem na tehdejší změnu v technických regulích a nutnosti vydržet celý závod na jedněch gumách. Samo Bridgestone to přiznalo...
 
Já tě přesvědčovat nebudu...mě je to totiž jedno...fandím Williamsu a McLarenu mi je jen líto.
Házíš všechno na Hondu...ale velké rošády se dějí i u McLarenu...kdyby dělal všechno McLaren správně, proč vyhodili Rona? Proč nemají hlavního sponzora?
 
Jinak co se týče Williamsu a jeho trakaře...ten trakař natrhl McLarenu prd.l v roce 2014...a to jste disponovali stejným motorem. Od té doby se Williams sune dolů...ale pořád má motor Mercedes, pořád má Martini a na rozdíl od McLarenu jezdí s podstatně menším rozpočtem podstatně lepší výsledky.
 
Tak si taky odpověz sám...jestli to Williams dělá momentálně za 3, McLaren poslední roky jezdí mezi 4 a 5.
 
Pořád se vysmíváte Williamsu že jen mluví o návratu na výsluní a přitom na žádný boj o titul nemá. A co McLaren? 1 titul od roku 1999...jistě celou dobu se pohybuje (až na poslední roky) ve špičce...nicméně počítají se tituly.
 
Pravdou ovšem je že jsem před deseti lety byl asi podobně zaslepenej jako ty dneska...myslel jsem si že Williams dělá všechno správně a že za všechno můžou okolnosti (rozchod s BMW, světová krize atd.)...jenže ono se ukýzalo že to nezvádal ani Williams.
 
No a teď bez ohledu na katastrofu jménem Honda to nezvládá ani McLaren...
 
PS : Stejně mě zas pošleš k šípku...ale nic s tím neudělám, píšu jak to vidím.
 

 juras - williamsquick.cz
18.07.2017 22:23
Williams.gif
reagovat na příspěvek
 
hurthys píše: A v kvaldě mu na stejném autě nadělil osm desetin sekundy...
 
 
 
A Rakousko?
 

  (.)(.) - nezadán
18.07.2017 21:04
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
T.O.M. píše: Ale s tím já naprosto souhlasím. S čím nesouhlasím jsou tvrzení že Bottas na Lewise neměl nárok, protože vycházíme ze situace kdy byl už před kvalifikací Valteri v nevýhodě.   Ale klidně to mohlo být i naopak, kdyby Valteri neměl penalizaci za převodovku, nepochybně by jeho závod a dost možná i kvalifikace vypadali jinak. A to nemluvím o tom že FIA odpustila Lewisovi 100% penalizaci za blokování Grosjeana, to by pak závod mohl vypadat úplně jinak, pokud by dostal plus pět míst na startu.
 
 
 
Bych si tou penalizací a zdržením Grosjeana nebyl tak jistý. I s tím údajným zdržením (0,3 - 0,4 s) to bylo nejrychlejší kolo celého víkendu .... viz [ odkaz ]
 

 hurthys - hurthysseznam.cz
18.07.2017 20:18
McLaren.gif
reagovat na příspěvek
 
T.O.M. píše: Ale s tím já naprosto souhlasím. S čím nesouhlasím jsou tvrzení že Bottas na Lewise neměl nárok, protože vycházíme ze situace kdy byl už před kvalifikací Valteri v nevýhodě.   Ale klidně to mohlo být i naopak, kdyby Valteri neměl penalizaci za převodovku, nepochybně by jeho závod a dost možná i kvalifikace vypadali jinak. A to nemluvím o tom že FIA odpustila Lewisovi 100% penalizaci za blokování Grosjeana, to by pak závod mohl vypadat úplně jinak, pokud by dostal plus pět míst na startu.
 
 
 
No, mně nezbývá než použít ono otřepané "na kdyby se nehraje"... Možná by to měl Lewis těžší, možná až tolik ne.
 

 F1.gp - nezadán
18.07.2017 20:02
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
T.O.M. píše: Ale s tím já naprosto souhlasím. S čím nesouhlasím jsou tvrzení že Bottas na Lewise neměl nárok, protože vycházíme ze situace kdy byl už před kvalifikací Valteri v nevýhodě.   Ale klidně to mohlo být i naopak, kdyby Valteri neměl penalizaci za převodovku, nepochybně by jeho závod a dost možná i kvalifikace vypadali jinak. A to nemluvím o tom že FIA odpustila Lewisovi 100% penalizaci za blokování Grosjeana, to by pak závod mohl vypadat úplně jinak, pokud by dostal plus pět míst na startu.
 
 
 
Mě připadalo že Hamilton by to tam vyhrál i kdyby dostal tu pentli, pač předjíždět se tam dá a on to tam prostě umí, však tam vyrůstal...už v sezoně 2013 kdy Mercedes neměl tak dobré auto tam jasně vedl než mu bouchla pneu.
 

 GRAHAM - 8GHONDA.CZ
18.07.2017 19:25
McLaren.gif
reagovat na příspěvek
 
hurthys píše: Ale já výkony Bottase vůbec nebagatelizuji, i mě pozitivně překvapuje... Jenom jsem reagoval na poznámku, jak si byli oba celý víkend vyrovnaní - prostě nebyli, LH jasně ovládl kvaldu i závod.
 
 
 
Ano to je pravda. Nemá cenu řešit detaily.
 

 T.O.M. - horainform.cz
18.07.2017 19:21
Ferrari.gif
reagovat na příspěvek
 
hurthys píše: A taky měl zajezdit Rosberga a Buttona, žejo... Každej rozumně uvažující člověk ví, že "zajíždění" se v F1 prakticky nekoná, špička je vyrovnaná, všichni mají top přípravu a rozhodují maličkosti...   Je možné, že se občas z Hamiltona dělá přehnaně nějaký polobůh... ale faktem je, že oproti jiným mistrům stál proti silným týmovým kolegům a vždy obstál (= jezdil vyrovnanou partii nebo zvítězil, až mě někdo bude chtít chytat za slovo). Narozdíl třeba od souboje Vettel-Ricciardo, kde dostal čtyřmistr solidní náklep...
 
 
 
Ale s tím já naprosto souhlasím. S čím nesouhlasím jsou tvrzení že Bottas na Lewise neměl nárok, protože vycházíme ze situace kdy byl už před kvalifikací Valteri v nevýhodě.
 
Ale klidně to mohlo být i naopak, kdyby Valteri neměl penalizaci za převodovku, nepochybně by jeho závod a dost možná i kvalifikace vypadali jinak. A to nemluvím o tom že FIA odpustila Lewisovi 100% penalizaci za blokování Grosjeana, to by pak závod mohl vypadat úplně jinak, pokud by dostal plus pět míst na startu.
 

 pepík9 -
18.07.2017 15:00
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
Vettel
Raikkonen
 

  (.)(.) - nezadán
18.07.2017 14:31
neutral.gif
reagovat na příspěvek
 
Mr.B píše: Hele, tyhle řeči o tom, že měl HAM zajezdit BOT do země psal konkrétně kdo? Protože např. já jsem očekával, že BOT bude pro HAM větším soupeřem, než ROS (protože si myslím, že je BOT je lepším jezdcem, než ROS).   Takže kdo konkrétně to psal? A to je i otázka na jurase, který tyhle řeči taky vede.
 
 
 
Já nechtěl přilévat do ohně, ale taky jsem si myslel, že Bottas bude lepší než Nico.
 

 hurthys - hurthysseznam.cz
18.07.2017 12:34
McLaren.gif
reagovat na příspěvek
 
T.O.M. píše: Jinak jak je to pokud jde o kvalifikace mezi Valterim a Lewisem? Tuším že 6:4 pro Lewise, což na to, že měl Lewis zajezdit Valteriho do země podobně jako Nicka , docela bída.
 
 
 
A taky měl zajezdit Rosberga a Buttona, žejo... Každej rozumně uvažující člověk ví, že "zajíždění" se v F1 prakticky nekoná, špička je vyrovnaná, všichni mají top přípravu a rozhodují maličkosti...
 
Je možné, že se občas z Hamiltona dělá přehnaně nějaký polobůh... ale faktem je, že oproti jiným mistrům stál proti silným týmovým kolegům a vždy obstál (= jezdil vyrovnanou partii nebo zvítězil, až mě někdo bude chtít chytat za slovo). Narozdíl třeba od souboje Vettel-Ricciardo, kde dostal čtyřmistr solidní náklep...
 

 Mr.B - pueseznam.cz
18.07.2017 12:24
McLaren.gif
reagovat na příspěvek
 
T.O.M. píše: Psalo to pár blbců zde, ale nicky si tedy fakt nepamatuji.
 
 
 
Možná by to chtělo rozlišovat pravidelné přispěvatele od " výkřiků do tmy". Nevzpomínám si, že by někdo z těch stálých Bottase podceňoval (i když taky si nepamatuju všechno).
 

 T.O.M. - horainform.cz
18.07.2017 12:14
Ferrari.gif
reagovat na příspěvek
 
Mr.B píše: Hele, tyhle řeči o tom, že měl HAM zajezdit BOT do země psal konkrétně kdo?
 
 
 
Psalo to pár blbců zde, ale nicky si tedy fakt nepamatuji.
 

 T.O.M. - horainform.cz
18.07.2017 12:13
Ferrari.gif
reagovat na příspěvek
 
Mr.B píše: Tréninky nic neznamenají, to je příprava, ladění, kdy o nic nejde. Důležitější je, když se skutečně bojuje a tady to bylo jasně ve prospěch Hamiltona. Kvalifikace s velkým odstupem a závod absolutně pod kontrolou. Tím nechci shazovat Bottase, jel výborně, ale na HAM na Silversone (dle mého) prostě neměl.
 
 
 
Po pátečních trénincích u Bottase ohlásili že bude muset měnit převodovku, to rozložením sil dost zásadně zamýchalo. Bottas musel volit jiné nastavení vozu aby mohl v závodě předjíždět, a nepochybně mu to také moc duševně nepomohlo. Lewisovi naopak odpadnul jediný potencionální soupeř, takže ten se musel před kvalifikací cítit komfortně, a tomu odpovídal i jeho výkon.
 
Já si prostě myslím, že kdyby Valteri nemusel měnit převodovku a tomu přizpůsobit kvalifikaci a závod mohl klidně lewisovi konkurovat. Zda by to stačilo či nikoli je věc druhá.
 

 hurthys - hurthysseznam.cz
18.07.2017 12:09
McLaren.gif
reagovat na příspěvek
 
GRAHAM píše: V rámci jednoho kola bych to nebagatelizoval.Sám jsem zvědav jak ten jejich souboj bude pokračovat.Valteri je lepší než jsem čekal což je dobře. Jestli to ale na LH bude stačit, na to si musíme počkat.Osobně si myslím že to první sezónu nebude hrotit v ničem...a až bude mít podepsáno(pokud), asi to zkusí ještě více rozbalit.Ale to spekuluji...
 
 
 
Ale já výkony Bottase vůbec nebagatelizuji, i mě pozitivně překvapuje... Jenom jsem reagoval na poznámku, jak si byli oba celý víkend vyrovnaní - prostě nebyli, LH jasně ovládl kvaldu i závod.
 

 Mr.B - pueseznam.cz
18.07.2017 11:43
McLaren.gif
reagovat na příspěvek
 
T.O.M. píše: No a? Kvalda je o jednom rychlém kole, Lewis byl v laufu, Valteri pod tlakem protože věděl že dostane 5 míst na startu pokutu.   Jinak jak je to pokud jde o kvalifikace mezi Valterim a Lewisem? Tuším že 6:4 pro Lewise, což na to, že měl Lewis zajezdit Valteriho do země podobně jako Nicka , docela bída.
 
 
 
Hele, tyhle řeči o tom, že měl HAM zajezdit BOT do země psal konkrétně kdo? Protože např. já jsem očekával, že BOT bude pro HAM větším soupeřem, než ROS (protože si myslím, že je BOT je lepším jezdcem, než ROS).
 
Takže kdo konkrétně to psal? A to je i otázka na jurase, který tyhle řeči taky vede.
 

<<  (1) • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 • 7 • 8  >>
zobrazeny komentáře 1 až 30 z 233
Reklama