clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

McLaren pracuje ve dne v noci

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 3.1.2016, 10:38

počet komentářů: 4
z toho nových:
poslední: 8.1.2016 02:01


Generální ředitel McLarenu, Ron Dennis, fanoušky ujišťuje, že v továrně McLarenu se bude tuto zimu pracovat ve dne i v noci. Nejstarší z britských týmů má co dohánět, v minulé sezoně skončil na předposledním místě a příští rok by se chtěl vrátit na stupně vítězů.

"Víme, co potřebujeme změnit a pracujeme na tom ve dne v noci," řekl Dennis během rozhovoru pro oficiální webovou stránku F1. "Během zimy se můžete přijít podívat do McLaren Technology Centre klidně v sobotu nebo v neděli, na parkovišti nikdy nenajdete moc prázdných míst."

Šéf McLarenu je přesvědčen, že šasi jeho týmu loni patřilo k nejlepším v poli a zlepšení potřebuje především pohonná jednotka.

"Máme velmi dobré šasi, data to dokazují. Máme nejlepší jezdce, to dokazují statistiky. Máme nové, nebo spíše staronové partnerství s Hondou a nikoho nemělo zvlášť překvapit, že potřebuje trochu času. V F1 to jinak nejde, takové věci si vždy vyžádají svůj čas."

dennis a boullier 061

Dennis nabídl i důkaz toho, že McLaren a Honda se loni pohnuly správným směrem a k podstatně lepším výkonům potřebují zásadní zlepšení v pár konkrétních oblastech. Na konci posledního závodu sezóny dostal Alonso povolení vyždímat z rekuperačních systémů plný výkon a zajel velmi rychlé kolo.

"Byl to velmi povzbudivý výsledek. Jeho nejrychlejší kolo přišlo v 52. kole z 55 a mělo hodnotu 1m 44.796s. Pouze dva jezdci byli rychlejší - Lewis Hamilton a Sebastian Vettel. Pokud tedy platí, že jste tak dobří jako váš poslední závod, tak my na tom vůbec nejsme špatně."

Zdroj: formula1

Reklama

Komentáře ke článku

  Hurvajs - hurvineqseznam.cz
8.1.2016 02:01
 
Patrne spatne udelane susi. Nebo sake lzickama.
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Dennis prodal akcie McLarenu - 30.6.2017
Brundle vzpomíná na McLaren a Dennise - 4.2.2017
McLaren oznámil datum představení nového vozu - 17.1.2017
Brown je vděčný Dennisovi - 2.12.2016
Zak Brown přijal místo výkonného ředitele McLarenu - 22.11.2016

Reklama