clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Renault chce být jedním z velkých hráčů Formule 1

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 8.1.2016, 17:25

počet komentářů: 8
z toho nových:
poslední: 20.7.2017 17:25


Renault se připravuje na návrat na vrchol F1 s vlastním týmem, který může počítat s vysokým rozpočtem a od vedení automobilky dostal celé 3 roky na přípravu. Cyril Abiteboul snad ani nemohl dostat lepší karty.

"Carlos Ghosn (generální ředitel Renaultu) nám dal čas a my teď musíme postupovat pragmaticky," řekl šéf oddělení Renault Sport F1. "Víme, že některé věci potřebují svůj čas. Jediná věc, která již začala, je marketingový příběh. S Red Bullem jsme byli velmi úspěšní. Jako tým Renault jsme již uspěli dříve, ale z marketingového hlediska a hlediska spojení mezi F1 a zbytkem byznysu jsme na tom ještě nikdy nebyli takto dobře.

Takže co by nemělo čekat, je schopnost přeměnit to co děláme na trati na marketingovou hodnotu pro skupinu i pro naši značku. Je to nesmírně důležité, protože díky tomu si můžeme být jisti stabilitou, takže budeme mít finance i čas stát se jedním z velkých hráčů Formule 1."

A co v sezóně 2016? Vůz bude vycházet z loňského vozu Lotusu a francouzská automobilka pokračuje ve vývoji své pohonné jednotky. Na straně motorů si Renault zajistil služby Maria Illiena, který přišel s vlastními řešeními, ale nebude se začínat znova.

"Určitě použijeme některé s mých návrhů a postupně je integrujeme do současného motoru. Progres snad bude vidět už na začátku sezóny. S 32 žetony můžeme udělat hodně změn, ale máme příliš málo času. Musíme udělat co nejvíce v rámci omezeného času."

Renault R29

Zdroj: f1i, Foto: Renault

Reklama

Komentáře ke článku

  Stewartbek -
20.7.2017 17:25
 
wh0cd932896 purchase amoxicillin
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Renault stále nemá dost zaměstnanců - 21.8.2017
Renault připraven zásobovat čtvrtý tým - 25.6.2017
Renault: Red Bull opět špatně komunikuje - 24.5.2017
Renault potvrdil problém s vývojem motoru - 5.5.2017
Renault útočí na čtvrté místo - 3.4.2017

Reklama