clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Ferrari jde bojovat o titul

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 19.2.2016, 16:35

počet komentářů: 25
z toho nových:
poslední: 21.2.2016 14:55


Ferrari během představení svého nového vozu SF16-H potvrdilo, že letos nechce nic menšího než boj o titul. Loni za Mercedesem ještě výrazně zaostávalo a možná nevyhraje hned první závod sezony, ale ke spokojenosti přesto potřebuje mistrovský titul a pohár konstruktérů, nebo o ně alespoň bojovat až do konce sezóny.

"Přirozeně si musíme dát vyšší cíl. Loni jsme měli fantastický rok, mou první sezónu s tímto týmem, ale nyní přirozeně chceme víc," řekl Sebastian Vettel.

"Loni jsme byli druzí v Poháru konstruktérů, takže se dá udělat už jen jeden velmi těžký krok, ale tento vůz nám ho snad pomůže zvládnout. Odkdy jsem přišel, zlepšili jsme se v mnoha oblastech. Přibližně před rokem mnoho lidí změnilo svá místa v týmu a obsadili nové pozice. Tehdy jsme těžko mohli mít nějaké očekávání, teď jsme ale měli lepší zimní přípravu. Věřím, že budeme silnějším týmem než minulý rok."

Maurizio Arrivabene, šéf Scuderie Ferrari, nevidí kromě poražení Mercedesu žádnou jinou výzvu.

"Já obyčejně nestanovuji cíle, to dělá můj šéf," prozradil Arrivabene, který je odpovědný přímo prezidentovi Ferrari, Sergiovi Marchionnemu. "Loni byly cílem tři vítězství a tento cíl jsme splnili. Letos musíme přidat.

Musíme jít za titulem, nebo o něj přinejmenším bojovat až do konce. Víme, že to nebude snadné. Naši soupeři nespí ani na nás nečekají. Musíme ze sebe dostat maximum. Doufám, že tohle je vítězný vůz a stane se pro nás legendou.
Připravujeme se na závody, respektujeme naše soupeře a uvědomujeme si jejich sílu, především sílu loňského vítěze, ale všichni jsme odhodláni se zlepšovat, zlepšovat a zlepšovat.
"

Zdroj: motorsport

Reklama

Komentáře ke článku

  syk - sykpodvodnik.cz
21.2.2016 14:55
 
je to vec nazoru. nikomu ho nenutim, kazdy muze mit svuj. ale svuj nezmenim :)
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Úspěch Ferrari opět naplní Monzu - 8.8.2017
Kubica se vrátil, Ferrari opět nejrychlejší - 3.8.2017
Ve Ferrari prý zůstanou Vettel a Räikkönen - 31.7.2017
Ferrari opět odpovědělo na trati, těší se Vettel - 29.7.2017
Kvalifikační double Ferrari! - 29.7.2017

Reklama