clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Hamilton se v novém voze cítí jako doma

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 22.2.2016, 15:05

počet komentářů: 21
z toho nových:
poslední: 25.2.2016 09:41


Jezdci už za sebou mají první polovinu dnešního testovacího dne i přestávku a opět se vrátili na trať. Lewis Hamilton však stihl v krátkém rozhovoru prozradit, že nový vůz Mercedesu má podobné vlastnosti jako loňské W06.

"Měli jsme skvělý začátek prvního testovacího dne. Naši lidé odvedli úžasnou práci, aby dali dohromady takový vůz," řekl úřadující šampion. "Cítím se v něm jako doma. Je jako loňský vůz, je to jeho evoluce a cítím se v něm stejně, což je rozhodně dobré. Znamená to, že máme dobrý základ a můžeme na něm stavět."

Novináře zajímaly i případné Hamiltonovy obavy z konkurence, především z Ferrari. 20 minut před přestávkou se totiž Vettelovi podařilo zajet lepší čas, než předvedl loni v kvalifikaci na Velkou cenu Španělska na stejném okruhu a se stejně tvrdými pneumatikami Pirelli a pak přidal ještě pár kol ve velmi rychlém závodním tempu.

"Nekoukám na vozy konkurence, ale už jsem slyšel spoustu drbů a ty říkají, že to bude mezi námi a Ferrari. Bude zajímavé sledovat, jak se v zimě změnilo rozložení sil mezi našimi týmy."

Hamilton stihl do 14:30 absolvovat 71 kol, čímž překonal délku velké ceny a se spolehlivostí může být tedy Mercedes zatím spokojený.

Zdroj: crash

Reklama

Komentáře ke článku

  rerji - nezadán
25.2.2016 09:41
 
Nezapomínej, že je to pořád německá značka a tudíž tam bude zájem, aby konečně vyhrál německý pilot s německým autem. Tudíž by jedničkou, asi letos zvolili Rosberga.
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Hamilton by rád závodil za Williams nebo Ferrari - 14.8.2017
Hamilton se ve Velké Británii vyrovnal Clarkovi - 18.7.2017
Mercedes se bojí... že usne na vavřínech - 18.7.2017
Velká cena Velké Británie pohledem Pirelli - 17.7.2017
Hamilton vyhrál, Vettel až sedmý! - 16.7.2017

Reklama