clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Ricciardo očekává Red Bull v dobré pozici

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 27.2.2016, 09:34

počet komentářů: 0


Daniel Ricciardo si užil 199 kol v monopostu Red Bull RB12 a s prací svého týmu je více než spokojený. Loňská nejistota ohledně motorů se podepsala na několika kompromisech a ty budou rakouský tým brzdit minimálně do Velké ceny Španělska a motor Renault nejspíš opět nebude žádnou velkou výhrou, ale Red Bull by přesto měl být v docela dobré pozici.

"Myslím, že to co teď máme, nám dává určitou jistotu. Máme docela dobrou spolehlivost, což je vždycky dobré," řekl Australan. "Pokud se nemýlím, tak jsme během mých dvou dnů nasbírali téměř 200 kol.

Celkem rychle jsme se dostali do tempa, což pomohlo i mně jako jezdci. Vždyť víte, že obvykle se do Barcelony přesouváme z Jerezu a základní úkoly už máme hotové. Nyní jsme do toho ale skočili po hlavě a mohu být spokojený. Je to dobré, tým je pozitivně naladěný. Myslíme si, že jsme na tom dobře.

Nečekáme, že si z nás v prvních závodech svět sedne na zadek, ale podle mě máme nakročeno k tomu, abychom se dostali do dobré pozice. Uvidíme, jak se umístíme v Melbourne."

Red Bull má po čtyřech dnech testování na kontě zhruba 1717 kilometrů a spolu s továrním týmem Renaultu poskytly motorovým inženýrům data z 3313 odjetých kilometrů. Druhá polovina zimních testů začne v úterý.

Zdroj: motorsport

Reklama

Komentáře ke článku

 K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář.


 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Red Bull již není králem aerodynamiky - 14.4.2017
Verstappen se těší z nečekaného pódia - 9.4.2017
Ricciardo prozradil největší nedostatek Red Bullu - 7.4.2017
Ricciardo by už nejraději seděl v letadle - 26.3.2017
Ricciarda zaskočila zuřivost jeho vozu - 25.3.2017

Reklama