clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Haas: Chybějící sponzoři nejsou problém

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 28.2.2016, 10:45

počet komentářů: 51
z toho nových:
poslední: 3.3.2016 09:19


Haas v pondělí odhalil svůj první vůz F1, na kterém téměř absentovaly loga sponzorů. VF-16 se ukázalo i testovalo výhradně v barvách společnosti Haas Automation, velké společnosti Geneho Haase na výrobu obráběcích strojů. Že bude hlavním sponzorem týmu Haas Automation se očekávalo již od oznámení jeho vzniku, jenže kromě něj je už na voze dobře vidět pouze výrobce hodinek Richard Mille (dlouhodobě sponzorující Romaina Grosjeana), jedno malé logo Alpinestars a samozřejmě logo Pirelli jako dodavatele pneumatik.

Pro tým to ale není zklamáním. Sponzoři se mohou objevit během sezóny, když budou vidět výsledky a budou tedy ochotni zaplatit více.

"Myslím, že mít "značkový" vůz je vlastně dobré pro naše produkty," řekl Gene Haas. "Nevyrábíme spotřební produkt, což by bylo z marketingového hlediska lepší, ale tohle řešení je dobré pro naši značku a my jsme s ním spokojeni.

"Pokud by na naše dveře zaklepal sponzor, určitě by nás jeho nabídka zajímala, ale nejsme zoufalí. Nemusíme mít sponzory, abychom mohli pokračovat v tom, co teď děláme. Jsme velmi efektivní, máme rozpočet přiměřený naším cílům a v této situaci můžeme počkat na správného partnera.

Než se vůz ukáže na trati, není co prodávat. Myslím, že se lidé bojí dát své jméno na náš vůz, aby mu neuškodili. Když vyjedete na trať a nebude se vám dařit, asi vás nebudou chtít sponzorovat. Já jsem ale optimistický a věřím, že na trati nebudeme vypadat jako amatéři.

Měli bychom být schopni soutěžit na úrovni, na které si zasloužíme respekt soupeřů. A pak budou i sponzoři. Uvidí dobrý produkt a pak si budou jisti, že nás chtějí sponzorovat."

Zdroj: gpupdate

Reklama

Komentáře ke článku

  bartos - bart11seznam.cz
3.3.2016 09:19
 
teda to jsou porad vymluvy, Kimi mel loni smulu, ale i v zavodech kde tomu tak nebylo vetsinou dostal nakladacku, o predchozim rocniku, kde ho Alonso totalne zajezdil nemluve...Kimi byval skvely pilot, ale po roce 2008 jde jeho kariera dolu a pokud bude letosek stejny jako lonsky rok, tak uz ve Ferrari jezdit nebude
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Haas překvapen ztrátou na Ferrari - 15.8.2017
Haas: Velcí kluci si zaslouží velké peníze - 12.3.2017
Haas ukázal VF17 - 26.2.2017
Haas si ještě nezasloužil důvěru sponzorů - 5.1.2017
Měli jsme štěstí, přiznává Haas - 15.8.2016

Reklama