clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

McLaren se loučí s dalším dlouholetým zaměstnancem

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 17.2.2017, 09:20

počet komentářů: 17
z toho nových:
poslední: 19.2.2017 21:41


Z McLarenu odchází další "Dennisův člověk", Ekrem Sami. Sami byl s McLarenem od kdy se sloučil s Dennisovým "Project Four", v týmu je již 35 let a z Dennisova asistenta to dotáhl to až na generálního ředitele McLaren Marketing, kde už ale bude jen do konce března. McLaren nyní ovládli Mansour Ojjeh a Mumtalakat, investiční společnost bahrajnské královské rodiny, a na místo výkonného ředitele dosadili marketingového experta Zaka Browna. Pro Samiho tak už nezbylo místo a o jeho výměně se psalo už loni v prosinci, ale s tím, že přijde o místo v představenstvu a nadále zůstane v marketingovém oddělení. Nové podmínky mu ale nejspíš nevyhovují a sám rezignuje.

"Nepopírám, že je zvláštní oznamovat odchod z McLarenu, společnosti, které jsem byl oddán téměř celý svůj profesní život. Ale nastal správný čas," oznámil Sami. "Ale budu pokračovat v práci na projektech, do kterých už jsem zapojený a očekávám, že můj odchod bude definitivní někdy na konci března. Během 35 let jsem měl možnost spolupracovat s několika skutečně skvělými lidmi a chci jim všem poděkovat. Naše úspěchy byly hlavně výsledkem týmového úsilí."

Zak Brown mu poděkoval za jeho práci a věrnost týmu a řekl, že se od něj hodně naučil, když s ním ještě jako šéf vlastní marketingové agentury uzavíral sponzorské smlouvy pro McLaren.

Zdroj: motorsport, Foto: McLaren

Reklama

Komentáře ke článku

  kenny - sekerajseznam.cz
19.2.2017 21:41
 
Myslím si, že pro mě nastala celkem vhodná doba, kdy přestat fandit McLarenu. F1 už stejně poslední roky sleduju okrajově, tak skončím i s tím posledním, co mě u ní "drželo".
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Mercedes a Ferrari nechtějí být dodavateli McLarenu - 19.7.2017
Brown zopakoval, že Honda dostala ultimatum - 10.6.2017
McLaren a Honda na rozcestí - 8.6.2017
Konec spekulací o znovuspojení McLarenu a Mercedesu - 7.5.2017
McLaren nechce vyrábět vlastní motory - 4.4.2017

Reklama