clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Drby: Vettel už podepsal Mercedesu

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 10.5.2017, 17:17

počet komentářů: 18
z toho nových:
poslední: 14.5.2017 10:55


Leo Turrini, žurnalista známý především svými zdroji informací týkajích se Ferrari, nám tvrdí, že Sebastian Vettel už má podepsanou předběžnou smlouvu s týmem Mercedes. Přesněji, že Niki Lauda někomu řekl, že Mercedes má s Vettelem takovou smlouvu.

"Nikoho nepřekvapí, že Mercedes po Rosbergově odchodu kontaktoval Seba," napsal Turrini. "Niki Lauda svým přátelům během předsezónních testů důvěrně prozradil, že Vettel má s německou automobilkou předběžnou dohodu na příští sezónu."

Ale, jak Turrini upozorňuje, tento typ smlouvy nemusí nutně vést až k podpisu kontraktu. Ferrari překvapilo skvělým vstupem do sezóny. Zatímco na konci roku 2016 bylo poráženo i Red Bullem a neudrželo si ani druhé místo Poháru konstruktérů, v novém voze se Vettelovi daří bojovat s jezdci Mercedesu o vítězství. Proto je pravděpodobné, že bude s Ferrari jednat o nové smlouvě a nebude mít důvod přestupovat do jiného týmu.

Pokud by získal titul s Ferrari, dosáhl by svůj cíl a zároveň napodobil svůj velký vzor, ​​Michaela Schumachera. Navázat na vítěznou šňůru Hamiltona a Rosberga by čtyřnásobnému šampionovi nepřineslo tolik uznání jako zisk titulu s Ferrari, které bylo před jeho příchodem v krizi a kterému za uplynulé čtyři desetiletí přinesli tituly pouze Niki Lauda, ​​Jody Scheckter, Michael Schumacher a Kimi Räikkönen.

Zdroj: f1i,turrini, Foto: ferrari

Reklama

Komentáře ke článku

  syk - sykpodvodnik.cz
14.5.2017 10:55
 
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Vettel Hamiltonovi závidí kvalifikační režim motoru - 17.7.2017
Ferrari: Nové motory hierarchii nezmění - 14.7.2017
Vettelovi se ze Shieldu točila hlava - 14.7.2017
Vettel: Ještě aspoň kolo! - 9.7.2017
Vettel zajel velmi dobré kolo - 8.7.2017

Reklama