clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Držitelům superlicence možná přibudou povinnosti

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 6.8.2017, 09:40

počet komentářů: 0


Zak Brown navrhl, aby byla práce pro Liberty Media součástí podmínek udělení superlicence, bez které se jezdec nesmí účastnit velké ceny.

Úvahy na téma lepší propagace odstartoval promoční event v Londýně před letošní Velkou cenou Velké Británie. Zúčastnili se ho všichni populární jezdci F1, pouze s výjimkou Lewise Hamiltona, který nutně potřeboval odpočinek v USA. Jenže jako napotvoru, akce skončila velkým úspěchem a z neúčasti trojnásobného britského mistra světa se na Britských ostrovech stala kauza. Na druhé straně, odpočatý Hamilton mohl Silverstone opouštět se slovy Veni, vidi, vici, což není zcela fér k jeho kolegům. Proto Brown navrhuje, aby byla účast v budoucnu povinná.

"Podle mě by součástí žádosti o superlicenci měl být závazek zúčastnit se přesně určeného počtu takových eventů organizovaných F1 Group," řekl ředitel McLarenu. "F1 by pak jezdce mohla nabídnout promotérům a městům, protože když se to tak vezme, fanoušci nás všechny živí. Ať už si koupí lístek nebo přispějí nepřímo, oni jsou benzinem tohoto sportu a ten potřebuje investovat do udržení své fanouškovské základny.

NFL vezme město útokem týden před utkáním a zcela ho ovládne, čímž pozvedne zážitek fanoušků na zcela novou úroveň. V Londýně jsme dělali totéž. Možná by se to takto nedalo udělat na každém trhu, ale mohli bychom zkusit například pravidelné střídání."

Zdroj: f1i

Reklama

Komentáře ke článku

 K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář.


 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Mercedes a Ferrari nechtějí být dodavateli McLarenu - 19.7.2017
Brown zopakoval, že Honda dostala ultimatum - 10.6.2017
McLaren a Honda na rozcestí - 8.6.2017
F1 a Long Beach už nejsou kompatibilní - 7.5.2017

Reklama