clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Buemiho extempore jako skvělá propagace

vydal: Zdenda Balcar
zveřejněno: 6.8.2017, 09:43

počet komentářů: 2
z toho nových:
poslední: 6.8.2017 10:32


Sébastien Buemi boj o titul ve Formuli E prohrál. Ovšem více než o příčinách nezdaru se v posledních dnech diskutuje o jeho kousku po skončení předposledního závodu v Montrealu. Rozzlobený pilot týmu Renault e.dams obešel několik soupeřů a nevybíravým způsobem jim sdělil svůj názor na ně, respektive jejich počínání v právě skončené jízdě. Sklidil za to značnou kritiku, nyní však našel i zastánce.

Není jím nikdo jiný než někdejší hvězda IndyCar a vítěz 500 mil Indianapolisu Dario Franchitti, který v současnosti působí ve Formuli E jako televizní komentátor. „Když vidím, že to někdo takhle prožívá, tak mně dojde, že jde opravdu o důležitou věc a že úspěch v ní pro účastníky hodně znamená,“ vyjádřil se pro oficiální stránku fiaformulae.com. „Z tohoto úhlu pohledu bylo krásné něco takového zažít. Jako fanouška by mě takový seriál začal zajímat.

Buemiho kontraverze s Antoniem Felixem da Costou, Robinem Frijnsem a Danielem Abtem se stala mezitím hitem internetu a nechybějí hlasy, že dělá šampionátu jenom ostudu. Franchitti však bere jejího hlavního aktéra pod ochranu: „Když nezávodíte, nedokážete pochopit, jak obrovskému tlaku je jezdec vystaven, včetně toho, který vyvíjí sám na sebe. Sébastien prostě udělal chybu, byl kvůli tomu naštvaný a potřeboval to ze sebe dostat ven. Je skvělé, vidět takovou osobnost.

Zdroj: Formule.cz

Reklama

Komentáře ke článku

  api - apipobox.sk
6.8.2017 10:32
 
Videl som už pred týždňom.
Ale kedže je to odkaz na inú stránku, nevymažeš ho?
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Další kandidát vstupu do Formule E? - 13.8.2017
Todt: Halo bude i ve Formuli E - 12.8.2017
Formule E jako generační konflikt? - 5.8.2017
Buemi vyloučen ze sobotního závodu Formule E! - 30.7.2017

Reklama