clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Rosberg: Ferrari neudrží vývojové tempo Mercedesu

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 11.8.2017, 14:05

počet komentářů: 12
z toho nových:
poslední: 16.8.2017 13:38


Zatímco svět F1 se raduje z napínavé sezony, jeho úřadující mistr už ví, ze kterého týmu bude jeho nástupce. Titul opět získá jeden z jezdců Mercedesu, protože Ferrari nedokáže zvládat vývoj tak rychle jako jeho bývalý zaměstnavatel.

"Ferrari v zimě odvedlo skvělou práci," cituje Rosberga Sport Bild. "Ale teď to už je závod ve vývoji. Nechce se mi věřit, že by Ferrari mohlo udržet tempo. Vlastně jsem si už po Silverstone řekl: Tak, to by bylo. Překvapilo mě, že v Maďarsku Ferrari vrátilo úder, ale Spa bude opět v režii Mercedesu. Pochybuji, že Ferrari bude mít šanci vyhrát."

Rosberg řekl i svůj názor na starší téma vzplanutí emocí svého krajana a bývalého soupeře Sebastiana Vettela v Baku, kde úmyslně kolidoval s Lewisem Hamiltonem z důvodu, který se později ukázal být nepravdivý.

"Víme, že občas nezvládá emoce. Loni jsme to slyšeli v Mexiku, v jeho vysílačce. Jenže je to zároveň i jeho silnou stránkou. Ano, z krátkodobého pohledu, v tom momentě to vypadá jako jeho slabé místo, ale v součtu celé sezony mu to může naopak pomoci. Jeho osobnost, navzdory všemu kolem, je nastavena na vítězství. A to nemůže být na závadu."

 

Zdroj: f1i

Reklama

Komentáře ke článku

  Mr.B - pueseznam.cz
16.8.2017 13:38
 
Tak jistěže neměli při každé GP motory stejné specifikace.
[ odkaz ]
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Rosberg nevyloučil přestup do Ferrari - 23.5.2016
Pirelli chce měnit pravidla - 24.8.2015

Reklama