clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Šéf Toro Rosso viní padok ze šíření drbů

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 12.8.2017, 18:10

počet komentářů: 0


Šéf týmu Toro Rosso označil všechny zprávy o Sainzově okamžitém přestupu do Renaultu za výsledek práce znuděného padoku. Ve skutečnosti spekulace o přestupu vydatně podporoval sám Sainz, když mluvil o tom, že jeho setrvání v Toro Rosso je nepravděpodobné, že by to byl těžký rok a že věří, že Helmut Marko učiní rozhodnutí, které nebude dobré pouze pro společnost Red Bull , ale i pro jeho jezdeckou kariéru. To ale nic nemění na tom, že Sainzovi byla prodloužena smlouva a zůstává v Toro Rosso.

"Vůbec nevím, kde se vzal ten drb, že v Budapešti bude závodit za nevím který tým," řekl Franz Tost. "Ale toto je formule 1 a když si lidé někde sednou a nudí se, začnou si vymýšlet příběhy, mluvit o snech a tak... Pak se o tom doslechne někdo další a začne se to šířit. Faktem je, že Carlos závodí za nás, má kontrakt s Red Bullem a o jeho budoucnosti rozhodne Red Bull, protože má podepsanou smlouvu."

A Sainz si už uvědomil, že snažit se vymanit z Red Bullu bylo chybou. "Jsem si jistý, že si z toho vzal ponaučení a že už chápe, co je pro něj důležité. Jak jezdcům často říkávám, nejdůležitější je odvést co nejlepší práci s tím, co mají právě teď k dispozici. Zbytek přijde sám od sebe, ať už jsou kdekoli. Přitom máme dobrý, konkurenceschopný vůz a tým odvádí skvělou práci. Daří se nám, v Toro Rosso má jezdec vždy šanci získat body."

Zdroj: autosport

Reklama

Komentáře ke článku

 K tomuto článku ještě nebyl přidán žádný komentář.


 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Sainzovým jediným cílem zůstal Red Bull - 15.8.2017
Sainz má ze čtvrtého roku v Toro Rosso najednou radost - 17.7.2017
Kvjat a Sainz na válečné noze? - 21.6.2017
Zájem Renaultu o Sainze nebyla fáma - 29.9.2016

Reklama