Novinky

  • 15.08.2018 Bad Dvojnásobný mistr světa Fernando Alonso oznámil, že po sezoně ukončí kariéru ve F1

  • 14.08.2018 Good Sir Leslie Lynn Marr, druhý nejstarší žijící jezdec F1, slaví 96. narozeniny

  • 14.08.2018 Bad Před třiceti lety zemřel zakladatel jedné z nejslavnějších stájí F1 Enzo Ferrari

Facebook Instagram

Ferrucciho vypoklonkovali z Tridentu

Ferrucciho vypoklonkovali z Tridentu

Udělal ostudu a navíc zůstával dlužný

Jak se dalo očekávat, Santino Ferrucci skutečně dostal padáka v týmu F2 Trident. Po obrovském průšvihu, který způsobil, částečně i spolu se svým otcem, během závodu v Silverstone, se ostatně nic jiného nepředpokládalo. Nepomohla ani kajícná omluva provinilce.

Trident oznámil Santinu Ferruccimu a jeho ručitelům, tedy společnosti zastupované panem Michaelem Ferruccim, že jejich smlouva s týmem byla ukončena,“ praví se v oficiálním prohlášení. „Rozhodnutí bylo přijato jednak na základě událostí v Silverstone, které jsou dostatečně známy, ale rovněž kvůli nedodržení finančních závazků ze strany závodníka.“

Takže Ferrucciové ani řádně neplatili. „Od počátku sezony uváděl jezdec jako důvod nedodržování platebního kalendáře, že má problémy s plněním od svých sponzorů. V této souvislosti se proto jeví vrcholně podivným, že mohl nastoupit v závodě IndyCar v Detroitu, ačkoliv Tridentu zůstával trvale dlužný,“ upozorňuje se v komuniké dále.

Podle posledních informací ukončila s Ferruccim spolupráci také agentura GP Sports Management, která se starala o jeho obchodní a marketingové záležitosti.

reklama
reklama

Komentáře ke článku