Novinky

  • 19.10.2018 Bad Sebastian Vettel bude na roštu VC USA odsunut o tři místa zpět

  • 19.10.2018 Good Také ve 2. tréninku na VC USA byl nejrychlejší Lewis Hamilton (Mercedes)

  • 19.10.2018 Neutral McLaren v roce 2019 nevstoupí do IndyCar

Facebook Instagram

Pořadí GP3 Series - 2018

p. Jezdec
1Anthoine Hubert2012274--29819101712188158207
2Nikita Mazepin25-186-218227-101710820-163
3Callum Ilott1524152941788128101510--157
4Leonardo Pulcini16-121201284188----291129
5Pedro Piquet2-8121212615--126615--106
6David Beckmann8---4---12229-2121017105
7Giuliano Alesi6171548-412--24812--92
8Jake Hughes-101-1015-1--68246-63
9Ryan Tveter----6-1210104181----61
10Dorian Boccolacci1064-1610-41758
11Alessio Lorandi--1081581-42
12Joey Mawson--610--2---4---41238
13Juan Manuel Correa482-----66----2634
14Richard Verschoor-24-121028
15Simo Laaksonen-1--2-------12-8-23
16Niko Kari-4---1------1-6
17Tatiana Calderónová---------11--1126
18Diego Menchaca1-------2-------3
19Gabriel Aubry--------1-------1
20Julien Falchero---------------
21Will Palmer---
22Christian Lundgaard---
23Devlin DeFrancesco-----------
24Jannes Fittje---------
25Sacha Fenestraz---