Novinky

  • 16.12.2018 Good Exmistr světa F1 Jacques Villeneuve pojede v červnu závod Euro NASCAR v Mostě

  • 16.12.2018 Neutral V testech formule E v Rijádu byl nejrychlejší Sam Bird (Virgin)

  • 16.12.2018 Neutral Rob Smedley odchází z Williamsu do perspektivnějšího týmu

Facebook Instagram

Pořadí GP3 Series - 2018

p. Jezdec
1Anthoine Hubert2012274--2981910171218-15815-214
2Nikita Mazepin25-186-218227-1017101220-1615198
3Callum Ilott15241529417881281015---128167
4Leonardo Pulcini16-121201284188---229125-156
5David Beckmann8---4---12229-316101718-137
6Pedro Piquet2-8121212615--126615----106
7Giuliano Alesi6171548-412--24812--8-100
8Jake Hughes-101-1015-1--68286-61285
9Ryan Tveter----6-1210104181-----869
10Dorian Boccolacci1064-1610-41758
11Alessio Lorandi--1081581-42
12Juan Manuel Correa482-----66----264442
13Joey Mawson--610--2---4---412--38
14Simo Laaksonen-1--2-------1218-21036
15Richard Verschoor-24-1210-230
16Tatiana Calderónová---------11--4121111
17Niko Kari-4---1------1-6
18Gabriel Aubry--------1------4--5
19Diego Menchaca1-------2---------3
20Julien Falchero---------------
21Will Palmer---
22Christian Lundgaard---
23Devlin DeFrancesco-------------
24Jannes Fittje-----------
25Sacha Fenestraz-----
26Jehan Daruvala---