clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Honda nadále odmítá pomoc zvenčí

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 2.2.2016, 19:42

počet komentářů: 17
z toho nových:
poslední: 25.4.2017 03:18


Když se ukázalo, že Honda po návratu do F1 čelí mnoha problémům a její vlastní techničtí experti neznají řešení, snažil se ji McLaren veřejně přesvědčit k investování do získání zkušených lidí od Mercedesu, Ferrari nebo Renaultu. Tehdy však neuspěl a Jasuhisa Araj, sportovní šéf Hondy, vůbec netají, že by neměl šanci uspět ani dnes. Tento způsob vyřešení problému nezapadá do filozofie společnosti a pro Hondu je důležité, aby odpovědi našli její vlastní lidé.

"S McLarenem jsme to probrali z očí do očí a nebyli to ani příjemné ani konfrontační rozhovory," prozradil Araj. "Někdy během léta chtěli vědět, zda máme dostatek zdrojů a proč vše řešíme výhradně vlastními silami. Požádali nás, abychom využili lidi zvenčí, protože z jejich pohledu by to bylo přirozené, když vezmeme v úvahu vysokou mobilnost práce v Evropě.

Vysvětlili jsme jim, že filozofie Hondy je odlišná. Pro nás je důležité vypěstovat si vlastní pracovní sílu. Nemohli bychom přijmout inženýra, aby pro nás pracoval pouze tři měsíce nebo půl roku."

Ale teď je už Honda připravena poradit si se všemi problémy a McLaren čeká mnohem lepší sezóna.

"Dychtíme naplnit všechna očekávání a co nejdříve se dostat na stupně vítězů. Odstraníme všechny technologické problémy, se kterými jsme si neporadili v roce 2015 a se sebedůvěrou vykročíme do nové sezóny."

Zdroj: espn

Reklama

Komentáře ke článku

  TracyDam - genevivemyumail.stream
25.4.2017 03:18
 
wh0cd16595 seroquel for depression and anxiety nolvadex get more information hydrochlorothiazide vardenafil avodart online
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
Pomohou Alonsovi Montoyovy rady? - 24.4.2017
Otestuje Honda v Bahrajnu lepší motor? - 12.4.2017
Honda podcenila vývoj nové pohonné jednotky - 5.4.2017
Úprava motoru prý Hondě potrvá 2 měsíce - 26.3.2017
McLaren dále šije do Hondy - 23.3.2017

Reklama