clanky
Reklama
Reklama
Reklama
logo
Lizatko.cz
Formule shop
Kniha - Velikáni Formule 1
Reklama

Sledujte nás na Facebooku   Sledujte nás na Instagramu

Úspěch Ferrari opět naplní Monzu

vydal: Róbert Randuška
zveřejněno: 8.8.2017, 14:50

počet komentářů: 3
z toho nových:
poslední: 9.8.2017 20:29


Tribuny naplněné fanoušky jediného týmu, to v F1 vidíme jen jednou ročně. Evropská část sezony tradičně finišuje na okruhu Monza a z tribun závod vždy sledují desetitisíce tifosi. V posledních letech ale atmosféra trochu upadla, kazila ji prázdná místa. Fanoušci Ferrari nebyli zvědaví na ukázku technologické převahy Mercedesu, hlavně jeho pohonných jednotek, protože na dlouhých rovinkách se projeví každá koňská síla.

Ferrari vlastně domácí závod nevyhrálo od roku 2010, kdy se z vítězství těšil nový oblíbenec tifosi Fernando Alonso. Letošní sezona ale není příběhem o dominanci, ale o zápase Mercedesu a Ferrari a tribuny by měly být stejně plné, jako když Ferrari každoročně bojovalo s McLarenem.

"Už jsme prodali o 35 procent více vstupenek, než  loni touhle dobou," řekl Ivan Capelli, šéf milánského autoklubu. "Očekáváme, že bude vyprodáno."

Bývalý závodník potvrdil, že F1 se díky Scuderii Ferrari vrací do srdcí italských fanoušků. "Lidé už nemluví jenom o fotbale. Teď se nad cappuccinem diskutuje hlavně o F1. A já věřím, že Vettel ten titul dá.

 

Zdroj: grandprix

Reklama

Komentáře ke článku

  12345696358 -
9.8.2017 20:29
 
To si zas ti kašpaři vybučí hlasivky, až tam Mercedes získá double
 

 

 Navigace

starší
článek

novější
článek

formátovat
pro tisk

poslat
kamarádovi

 Související články
 S tímto článkem nesouvisí žádný jiný článek.

Reklama