• 22.04.2018 Neutral Nico Rosberg bude mít vlastní jezdeckou školu

• 22.04.2018 Good Vítězem kvalifikace na závod IndyCar v Alabamě se stal Josef Newgarden

V testech nejrychlejší Vips

Dva Estonci v první trojici

V italském Misanu probíhají poslední předsezonní testy ME F3. První den byl nejrychlejší sedmnáctiletý nováček Jüri Vips z Estonska (Motopark, 1:27,533). Jen o necelou desetinu sekundy za ním zaostal Španěl Alex Palou (Hitech Grand Prix, 1:27,622). Úspěch závodníků z pobaltské republiky podtrhl třetím místem Ralf Aron (Prema, 1:27,633). Na dalších příčkách skončili Mick Schumacher (Prema, 1:27,644), Jonathan Aberdein (Motopark, 1:27,685) a Sacha Fenestraz (Carlin, 1:27,700).

Vips dosáhl svého maxima už v dopolední seanci a byl nadmíru spokojený. Méně už jeho krajan, protože byl z neznámých důvodů rychlejší na použitých pneumatikách než na nových… Valně to nešlo ani ostříleným borcům Jehanovi Daruvalovi (Carlin) a Guanyu Žou (Prema). Číňan si stěžoval hlavně na špatnou trakci.