Novinky

  • 23.05.2019 Bad Hamilton zaplatí v Monaku 400 eur za překročení povolené rychlosti v boxové uličce

  • 23.05.2019 Good Také druhý trénink v Monaku ovládl Lewis Hamilton (Mercedes)

  • 23.05.2019 Good Vítězem prvního tréninku na VC Monaka se stal Lewis Hamilton (Mercedes)

Facebook Instagram

Pořadí IndyCar Series - 2019

p. Jezdec
1Josef Newgarden5340324116182
2Scott Dixon4017413543176
3Alexander Rossi312231548146
4Simon Pagenaud2611222851138
5Takuma Sató1126542516132
6Will Power3710192726119
7Graham Rahal183283223113
8Sébastien Bourdais630361920111
9Ryan Hunter-Reay735243013109
10James Hinchcliffe2814292214107
11Felix Rosenqvist337202026106
12Jack Harvey202017835100
13Colton Herta245167795
14Marco Andretti172816171795
15Spencer Pigot191913123093
16Ed Jones91611142878
17Matheus Leist81310153278
18Santino Ferrucci22101592076
19Zach Veach16818131873
20Marcus Ericsson10152610667
21Patricio O´Ward2414181167
22Tony Kanaan151812111066
23Max Chilton1498161259
24Ben Hanley12921
25Charlie Kimball1313
26Kyle Kaiser1212
27Helio Castroneves99
28Fernando Alonso-
29Ed Carpenter-
30Conor Daly-
31James Davison-
32Sage Karam-
33Jordan King-
34Pippa Mannová-