Novinky

  • 23.03.2019 Good Alexander Albon, pilot týmu Toro Rosso, dnes slaví 23. narozeniny

  • 23.03.2019 Good E-Prix San-je vyhrál Jean-Éric Vergne (Techeetah)

  • 23.03.2019 Good Oliver Rowland (Nissan) vyhrál kvalifikaci na závod formule E v čínském San-ja

Facebook Instagram

Pořadí šampionátu F2 - 2018

p. Jezdec
1George Russel10--172510--29-29122414-1152161512172910287
3Lando Norris318881510810-618-110188121286--1012219
4Alexander Albon12-29-14124--21062521015101015-2510-1212
5Nyck de Vries88-1218---1217--642723182-218126202
6Arťom Markelov1515--6-278--617884-862012-6182186
7Sérgio S. Camara181012-6-184810--101018-6121012--164
8Antonio Fuoco--17-1241512815815-15-----8-615141
9Luca Ghiotto-4--126--1510--10-8146414--17-111
10Nicholas Latifi--1010-12361-1----41710818---91
11Louis Delétraz------1212812--126--------8474
12Jack Aitken2-18-8156-------12----1--1-63
13Roberto Merhi--42--152--12----62441061
14Tadasuke Makino--2-2---4-64--2---25-1-2-48
15Maximilian Günther412-----4----415--2-----41
16Sean Gelael6-1--418-----------------29
17Arjun Maini---6--1061--------1------24
18Nirej Fukuzumi-1----1-2-2---14----42--17
19Ralph Boschung1261--------21----4-17
20Santino Ferrucci---4------12--7
21Alessio Lorandi--6---6
22Dorian Boccolacci---2-1--3
23Roy Nissany----------------1-----1
24Niko Kari-----
25Daniel Ticktum---