Novinky

  • 20.11.2018 Neutral Nissan údajně láká za velké peníze Fernanda Alonsa do formule E

  • 19.11.2018 Neutral Sophia Flörschová podstoupila po těžké nehodě v Makau sedmihodinovou operaci

  • 18.11.2018 Neutral Sophie Flörschová měla těžkou nehodu při závodě F3 v Macau

Facebook Instagram

Pořadí šampionátu F2 - 2018

p. Jezdec
1George Russel10--172510--29-29122414-115216151217248
2Alexander Albon12-29-14124--21062511015101015-2510210
3Lando Norris318881510810-618-110188121286--197
4Nyck de Vries88-1218---1217--622723182-218182
5Arťom Markelov1515--6-278--617884-862012-6166
6Sérgio S. Camara181012-6-184810--101018-6121012164
7Antonio Fuoco--17-1241512815815-15-----8-120
8Luca Ghiotto-4--126--1510--1048146414--98
9Nicholas Latifi--1010-12361-1----41710818-91
10Louis Delétraz------1212812--126--------62
11Jack Aitken2-18-8156-------12----1--62
12Roberto Merhi--42--152--12----62447
13Tadasuke Makino--2-2---4-64--2---25-1-46
14Maximilian Günther412-----4----415--2-----41
15Sean Gelael6-1--418---------------29
16Arjun Maini---6--1061--------1----24
17Nirej Fukuzumi-1----1-2-2---14----4217
18Ralph Boschung1261--------2-----4-16
19Santino Ferrucci---4------12--7
20Alessio Lorandi--6-6
21Dorian Boccolacci---2-13
22Roy Nissany----------------1-----1
23Niko Kari---