Novinky

  • 25.09.2018 Good Kulaté 80. narozeniny slaví Neville Lederle, účastník VC Jižní Afriky 1962 v East Londonu

  • 25.09.2018 Neutral Druhým jezdcem Sauberu v sezoně 2019 bude Antonio Giovinazzi

  • 24.09.2018 Neutral Renault nasadí do prvního tréninku v Soči místo Hülkenberga Arťoma Markelova

Facebook Instagram

Pořadí šampionátu F2 - 2018

p. Jezdec
1George Russel10--172510--29-29122414-11521615219
2Lando Norris318881510810-618-110188121286197
3Alexander Albon12-29-14124--21062511015101015-175
4Arťom Markelov1515--6-278--617884-862012160
5Nyck de Vries88-1218---1217--622723182-153
6Sérgio S. Camara181012-6-184810--101018-612142
7Antonio Fuoco--17-1241512815815-15-----112
8Luca Ghiotto-4--126--1510--104814641498
9Nicholas Latifi--1010-12361-1----41710873
10Louis Delétraz------1212812--126------62
11Jack Aitken2-18-8156-------12----162
12Tadasuke Makino--2-2---4-64--2---25-45
13Roberto Merhi--42--152--12----641
14Maximilian Günther412-----4----415--2---41
15Sean Gelael6-1--418-------------29
16Arjun Maini---6--1061--------1--24
17Ralph Boschung1261--------2-----4-16
18Nirej Fukuzumi-1----1-2-2---14----11
19Santino Ferrucci---4------12--7
20Dorian Boccolacci---22
21Roy Nissany----------------1---1
22Alessio Lorandi---