Novinky

  • 20.05.2024 Good Verstappen v neděli kromě Imoly opanoval také Nürburgring - v simulátoru

  • 09.05.2024 Bad Z FIA odchází generální ředitelka, Natalie Robynová

  • 09.05.2024 Neutral Americký kongres vyšetřuje, proč Liberty odmítla Andrettiho

Facebook Instagram

Pořadí šampionátu F2 - 2023

p. Jezdec
as-Sachír Džidda Melbourne Baku Imola Monte Carlo Barcelona, Montmeló Spielberg Silverstone Budapešť, Mogyoród Francorchamps Zandvoort Monza Abú Zabí
1.Théo Pourchaire203527---18-15--11896-691558818--518210
2.Frederik Vesti192--325113812---271011-1510--183---10-1115
3.Jack Doohan168--218-4----4-48212612-28426---8327
4.Ajumu Iwasa165541012-27----101112-19-109122----18112
5.Victor Martins1506-92------2561594228215510-29--19
6.Oliver Bearman130---12-1127----227110346--8--325--
7.Enzo Fittipaldi12412-6--418-----18-856-41115-6-128-
8.Dennis Hauger1138-11011--8---10543---1066--10-1056
9.Richard Verschoor108-11-8-6-4--51231-25---1-8-126-6-
10.Zane Maloney96-15--410----415-----18---12-18----
11.Kush Maini622124-62510---8------3--4--4--2
12.Jehan Daruvala593-615-8----8----1-84------6--
13.Jak Crawford57----8-62--62--104-1-----17---1
14.Isack Hadjar55-6-23--7------6-4-110---8--44
15.Arthur Leclerc49-8-5515-1-----2--12------2--8
16.Ralph Boschung3710185-----------------11---2--
17.Clément Novalak28------2----------------26----
18.Roman Staněk15------1----6--4------2--11--
19.Juan Manuel Correa13-1---13-------5----2---1----
20.Amaury Cordeel8-----------------------4-4--
21.Roy Nissany-----------------------------
22.Brad Benavides-----------------------------
23.Josh Mason-----------------------------
24.Paul Aron-----------------------------
25.Franco Colapinto-----------------------------

 

Bodování - 1. závod
místo 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
bodů 15 12 10 8 6 4 2 1
Bonusy:
2 body za nejrychlejší kolo v závodě (pokud je jezdec klasifikován do 10. místa)

 

Bodování - 2. závod
místo 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
bodů 15 12 10 8 6 4 2 1
Bonusy:
4 body za zisk pole position
2 body za nejrychlejší kolo v závodě (pokud je jezdec klasifikován do 10. místa)