Novinky

  • 16.12.2018 Good Exmistr světa F1 Jacques Villeneuve pojede v červnu závod Euro NASCAR v Mostě

  • 16.12.2018 Neutral V testech formule E v Rijádu byl nejrychlejší Sam Bird (Virgin)

  • 16.12.2018 Neutral Rob Smedley odchází z Williamsu do perspektivnějšího týmu

Facebook Instagram

Pořadí FIA F3 European Championship - 2018

p. Jezdec
1Mick Schumacher365-1312615102-15--12-25-2510251510252525252518-1818
2Daniel Ticktum30815-525-1812-25108--25102548812121515124-1210612
3Robert Švarcman2944241510-8-646-1012184211526181818181525181025
4Jüri Vips2841--8-126251884-8-12121825102518--8812415252
5Marcus Armstrong2601015--18-2518151218--815810-18--81210121810---
6Ralf Aron242,518412,510-618-82525-15---1-6102510104-102815-
7Alex Palou204618--15--12-112818-26-64188-81515-112415
8Guanju Žou20325--1812102-12181518----8412--641-2-25110
9Enaam Ahmed174810962525--4--1-108151212-8112-2---2-4
10Jehan Daruvala136,5-87,5-8-15810--152515-2--2-2---1-6-12-
11Sacha Fenestraz1211225-428-4-----6-18618-4--26---6--
12Jonathan Aberdein108--2--4---6-4-261015151--26-6815--6
13Ferdinand Habsburg87----4--102-106-1---2-615-1-1048--8
14Fabio Scherer64--61-1-1--21021811---14---26--8-
15Nikita Trojckij37-----2-----25-4-------------42-
16Marino Sato31,52-0,5---46--1126-----------------
17Ben Hingeley22-12121----2-----------4--------
18Keyvan Andres18------115----1--------1--------
19Julian Hanses7-6-------------------1--
20Arťom Petrov7-----------24----------------1
21Sebastian Fernandez5--------1-----4---------------
22Sophia Flörschová1----------------1----