BAR vyhrál spor o Buttona! F1
Vojta Houska
20.10. 2004
Vojta Houska
20.10. 2004
Brit v této stáji musí příští sezónu zůstat.
BAR vyhrál spor o angažmá Jensona Buttona v příští sezóně. CRB (Contracts Recognition Board) dnes v prohlášení potvrdilo platnost jejich smlouvy s britským pilotem. Znamená to, že by Button měl v příští sezóně zůstat v týmu BAR.
Po sobotním desetihodinovém maratónu jednání došlo CRB k závěru, že Button nebyl oprávněn podepsat smlouvu s Williamsem, jelikož měl již platný kontrakt s jinou stájí.
Jenson Button už naznačil, že bude pro BAR jezdit, Williams potvrdil, že tento spor dál nepovede.
Související články
-
Raději ADUO než závaží
24.06. 2026 -
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Audi jezdilo s vylepšeným motorem
23.06. 2026 -
Ferrari není dostatečně červené
22.06. 2026 -
Z posledního místa na první. Lundgaard vítězí
22.06. 2026 -
Palou dál dominuje kvalifikacím, má páté pole v řadě
21.06. 2026 -
O´Ward se v sobotním tréninku posunul na první místo
21.06. 2026 -
Starty? Stále se jen učíme
20.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
