Novinky

  • 19.08.2019 Neutral Pilot týmu Renault Nico Hülkenberg se dnes dožívá 32 let

  • 19.08.2019 Neutral Sacha Fenestraz vybojoval na okruhu Motegi titul japonského mistra formule 3

  • 19.08.2019 Neutral Will Power z Teamu Penske v Pocono Raceway letos poprvé vyhrál závod IndyCar

Facebook Instagram

Pořadí šampionátu F2 - 2019

p. Jezdec
1.Nyck de Vries84188101529227-1912810224196
2.Nicholas Latifi25101215256-210424186252166
3.Sérgio Sette Cámara1512-6--154226121514-1210143
4.Jack Aitken6-2710181--1581-1017156134
5.Luca Ghiotto22152-1612----181225-81131
6.Guanyu Žou38--15810101210811912-107
7.Nobuharu Macušita2-4---20-2225622101489
8.Anthoine Hubert12-1-8641541512-----77
9.Louis Delétraz1061.---612-26-612--60
10.Jordan King-115-828-421-8857
11.Mick Schumacher44-6-------8-441545
12.Juan Manuel Correa--612----612------36
13.Dorian Boccolacci--102--126----30
14.Callum Ilott----410---1--481-28
15.Arťom Markelov8816
16.Sean Gelael--812---------11
17.Nikita Mazepin--4---11--------6
18.Ralph Boschung----1-2-----3
19.Giuliano Alesi--------1-------1
20.Mahaveer Raghunathan---------------
21.Tatiana Calderónová-----------------
22.Arjun Maini-------
23.Patricio O´Ward---
24.Ryan Tveter---

 

Bodování - 1. závod
místo 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
bodů 25 18 15 12 10 8 6 4 2 1
Bonusy:
4 body za zisk pole position
2 body za nejrychlejší kolo v závodě (pokud je jezdec klasifikován do 10. místa)

 

Bodování - 2. závod
místo 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
bodů 15 12 10 8 6 4 2 1
Bonusy:
2 body za nejrychlejší kolo v závodě (pokud je jezdec klasifikován do 10. místa)