Novinky

  • 06.12.2019 Neutral Renault opouští po dvaceti letech technický ředitel Nick Chester

  • 06.12.2019 Good Mistr světa F1 z roku 1982 Keke Rosberg slaví 71. narozeniny

  • 05.12.2019 Neutral Majitel Racing Pointu Lawrence Stroll prý chce koupit automobilku Aston Martin

Facebook Instagram

Pořadí šampionátu F2 - 2019

p. Jezdec
1.Nyck de Vries26684188101529227-1912810224415102912--
2.Nicholas Latifi21425101215256-210424186252--1810614
3.Luca Ghiotto20722152-1612----181225-12120-1415815
4.Sérgio Sette Cámara2041512-6--154226121514-101010-1042910
5.Jack Aitken1596-2710181--1581-10171564156---
6.Nobuharu Macušita1442-4---20-22256226142568-182
7.Guanyu Žou14038--15810101210811912--816171
8.Louis Delétraz921061.---612-26-612---115-124
9.Jordan King79-115-828-421-108812----
10.Anthoine Hubert7712-1-8641541512-----
11.Callum Ilott74----410---1--481-16-210108
12.Mick Schumacher5344-6-------8-4415-6--2-
13.Juan Manuel Correa36--612----612------
14.Dorian Boccolacci30--102--126----
15.Giuliano Alesi20--------1-------62-146
16.Arťom Markelov1688----
17.Sean Gelael15--812---------2--2--
18.Nikita Mazepin11--4---11----------4-1-
19.Ralph Boschung3----1-2---------
20.Mahaveer Raghunathan1--------------1-----
21.Tatiana Calderónová-----------------------
22.Arjun Maini-------
23.Patricio O´Ward---
24.Ryan Tveter---
25.Marino Sató-------
26.Matevos Isaakjan-----
27.Christian Lundgaard---

 

Bodování - 1. závod
místo 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
bodů 25 18 15 12 10 8 6 4 2 1
Bonusy:
4 body za zisk pole position
2 body za nejrychlejší kolo v závodě (pokud je jezdec klasifikován do 10. místa)

 

Bodování - 2. závod
místo 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
bodů 15 12 10 8 6 4 2 1
Bonusy:
2 body za nejrychlejší kolo v závodě (pokud je jezdec klasifikován do 10. místa)