Z GP2 odchází tým Lazarus F2
Šárka Chomiaková
07.10. 2015
Šárka Chomiaková
07.10. 2015
Nahradí ho Prema Powerteam
Italský tým Lazarus se rozhodl, že po sezóně 2015 ukončí své působení v GP2.
Jeho místo ve startovním poli však prázdné nezůstané, převezme ho Prema Powerteam. Což je špičkový tým evropské Formule 3, drží všechny mistrovské tituly z posledních pěti let.
Lazarus působil v GP2 čtyři sezóny, vždy to ale byl nejslabší tým v poli. Alespoň jeden úspěch si však připsat může, letos v Bahrajnu pro ně Nathaneal Berthon získal první stupně vítězů.
Související články
-
Russell dluží Verstappenovi panáka
27.06. 2026 -
Russell si zvedl sebevědomí před kvalifikací
27.06. 2026 -
Rivera sedmým letošním vítězem
27.06. 2026 -
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026 -
Pirelli bude upřednostňovat měkčí směsi
25.06. 2026 -
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
