Novinky

  • 17.07.2018 Neutral Antonio Giovinazzi pojede místo Ericssona za Sauber 1. trénink na VC Německa

  • 17.07.2018 Bad Před třemi lety zemřel na následky těžkého zranění Jules Bianchi

  • 16.07.2018 Neutral Audi Sport Abt Schaeffler vyhrál klasifikaci týmů ve 4. ročníku šampionátu formule E

Facebook Instagram
reklama
reklama

Rapax nasadí v Jerezu Bindera

Rapax nasadí v Jerezu Bindera

Rakušan za volantem střídá Merhiho

Tým Rapax letos mění své jezdecké složení velmi často. A nejinak tomu bude i v Jerezu. Tým tentokrát do jednoho ze svých vozů posadí Reného Bindera. Rakouský pilot má s GP2 bohaté zkušenosti již ze sezpn 2012 až 2015. V současné době závodí za českou stáj Lotus ve Formuli V8 3.5, kde chvíli i vévodil celkovému pořadí. 

Binder u Rapaxu nahrazuje Roberta Merhiho. Ten se sice netajil tím, že ve Formuli 2 žádné dlouhodobé plány nemá, přesto může být jeho nahrazení před domácím závodem v určitém směru překvapením. Dostáváme se tak do situace, kdy ve formuli 2 ani GP3 nezávodí jediný španělský jezdec, který by se mohl o víkendu představit vlastnímu publiku.

Ale i tak bude zajímavé sledovat návštěvnost při vůbec prvním samostatném víkendu F2/GP3. Vstupenky se prodávají již od 10 eur. Dočkají se tedy obě série konečně plných tribun?

S odlišným typem závodního víkendu přichází i jiný časový rozvrh. Kvalifikace F2 se odjede v pátek v 15.30 hodin, závody pak v sobotu i neděli pokaždé od 14 hodin. Kvalifikace GP3 se bude konat v pátek od 14 hodin, závody v sobotu a neděli od 11 hodin.

reklama
reklama

Komentáře ke článku