Novinky

  • 21.07.2018 Good Vítězem kvalifikace pro VC Německa se stal Sebastian Vettel (Ferrari)

  • 21.07.2018 Good Nejlepšího času ve 3. tréninku na VC Německa dosáhl Charles Leclerc (Sauber)

  • 20.07.2018 Good Ve druhém tréninku na Hockenheimringu byl nejrychlejší Max Verstappen (Red Bull)

Facebook Instagram

Jake Hughes se vrací do GP3

Jake Hughes se vrací do GP3

Bude závodit za mistrovský ART

Jake Hughes v GP3 sbíral první zkušenosti již v roce 2016, kdy odjel sezonu se stájí Dams. Tenkrát i s poměrně slabým vozem dokázal jednou zvítězit a celkově skončil osmý. Proto se jeho přestup do evropské F3 pro sezonu 2017 zdál jako poněkud zbytečný krok zpět.

Ale vyplatilo se. Hughes zazářil i tam, skončil celkově pátý a pro letošní sezonu se vrací do GP3 rovnou k mistrovské stáji ART. V ní doplní již dříve oznámené piloty Calluma Ilotta a  Nikitu Mazepina.

I Hughes je jedním z řady pilotů, kteří získali sedačku po vydařených posezonních testech v Abú Zabí. S ARTem byl nejrychlejší v jejich posledním dnu. 

„Jsem velmi hrdý a nadšený, že jsem se připojil k tam úspěšnému týmu, jakým je ART Grand Prix. Výkony tohoto týmu byly v posledních letech mimořádně působivé. Takže když přišla nabídka, abych v roce 2018 jezdil v jednom z jeho vozů, bylo nemožné říci ne. S týmem jsem testoval po tři dny v Abú Zabí a okamžitě jsem k němu i autu pocítil důvěru. Cíl je jasný, když závodíte pro tým, jako je ART. Takže se nemohu dočkat, až opustíme továrnu a vyrazíme na trať,“ uvádí Hughes.

Již známé jezdecké složení GP3 2018:

ART: Callum Ilott, Nikita Mazepin, Jake Hughes
Campos: Simo Laaksonen
MP Motorsport: Niko Kari

reklama
reklama

Komentáře ke článku