Novinky

  • 18.07.2021 Good Lewis Hamilton (Mercedes) triumfoval ve VC Velké Británie v Silverstone

  • 17.07.2021 Good Premiérové prvenství ve sprintu získal v britské VC Max Verstappen (Red Bull)

  • 17.07.2021 Good Vítězem druhého tréninku na VC Velké Británie se stal Max Verstappen (Red Bull).

Facebook Instagram

Patnáctileté dámy uháněly třístovkou

Patnáctileté dámy uháněly třístovkou

Výjimečný souboj na brněnském letišti

Letiště v Brně-Tuřanech, toho času kvůli pandemii koronaviru mimo provoz, se stalo po předchozím klání v Mostě dějištěm dalšího měření sil mezi Davidem Vršeckým a Jiřím Mičánkem mladším. Na start se tak opět postavily Mercedes-AMG GT3 Buggyry Racing a Lamborghini Huracán SuperTrofeo týmu Mičánek Motorsport.

Oběma borcům se ovšem dostalo překvapivé posily. Jezdecké kombinézy totiž oblékla také patnáctiletá dvojčata Aliyyah a Yasmeen, dcery mentora Buggyry Martina Koloce. 

Aliyyah (vlevo) a Yasmeen prokázaly notnou dávku odvahy i jezdeckého kumštu. Foto: Buggyra

První jmenovaná podpořila Vršeckého, druhá Mičánka. Štěstí se nejprve přiklonilo na stranu dvojice Mičánek – Yasmeen, která na 2,7 kilometru dlouhé dráze dostala ze svého auta rychlost 294 km/h. Vršecký s Aliyyah byli jen o tři kilometry za hodinu pomalejší. Povedla se jim však odveta v soubojích jeden na jednoho, v nichž dosáhli těsného vítězství v poměru 8:7.

Největší obdiv nicméně sklidily odvážné dívky. „Klobouk dolů,“ vysekl jim poklonu Jirka Mičánek. „V patnácti si sednout za volant a uhánět třístovkou, to si zaslouží naši úctu.

Zdroj: Buggyra

Komentáře ke článku