Novinky

  • 13.07.2020 Neutral Podle neoficiální zprávy již podepsal Valtteri Bottas s Mercedesem smlouvu na rok 2021

  • 13.07.2020 Neutral Petr Ptáček obsadil v úvodních závodech F Renault Eurocupu v Monze 9. a 14. místo

  • 12.07.2020 Neutral Felix Rosenqvist (Ganassi) vyhrál druhý závod seriálu IndyCar na Road America

Facebook Instagram

Patnáctileté dámy uháněly třístovkou

Patnáctileté dámy uháněly třístovkou

Výjimečný souboj na brněnském letišti

Letiště v Brně-Tuřanech, toho času kvůli pandemii koronaviru mimo provoz, se stalo po předchozím klání v Mostě dějištěm dalšího měření sil mezi Davidem Vršeckým a Jiřím Mičánkem mladším. Na start se tak opět postavily Mercedes-AMG GT3 Buggyry Racing a Lamborghini Huracán SuperTrofeo týmu Mičánek Motorsport.

Oběma borcům se ovšem dostalo překvapivé posily. Jezdecké kombinézy totiž oblékla také patnáctiletá dvojčata Aliyyah a Yasmeen, dcery mentora Buggyry Martina Koloce. 

Aliyyah (vlevo) a Yasmeen prokázaly notnou dávku odvahy i jezdeckého kumštu. Foto: Buggyra

První jmenovaná podpořila Vršeckého, druhá Mičánka. Štěstí se nejprve přiklonilo na stranu dvojice Mičánek – Yasmeen, která na 2,7 kilometru dlouhé dráze dostala ze svého auta rychlost 294 km/h. Vršecký s Aliyyah byli jen o tři kilometry za hodinu pomalejší. Povedla se jim však odveta v soubojích jeden na jednoho, v nichž dosáhli těsného vítězství v poměru 8:7.

Největší obdiv nicméně sklidily odvážné dívky. „Klobouk dolů,“ vysekl jim poklonu Jirka Mičánek. „V patnácti si sednout za volant a uhánět třístovkou, to si zaslouží naši úctu.

Zdroj: Buggyra

Komentáře ke článku