Novinky

  • 26.09.2021 Neutral Josef Newgarden vyhrál kvalifikaci na závod IndyCar v Long Beach

  • 25.09.2021 Bad První sprint F2 v Soči byl kvůli dešti odložen na neurčito.

  • 23.09.2021 Neutral Tým Haas potvrdil pro rok 2022 sestavu Nikita Mazepin a Mick Schumacher

Facebook Instagram

Norris byl přepaden

Norris byl přepaden

Ukradli mu hodinky

Na stadionu ve Wembley se v neděli uskutečnilo finále mistrovství Evropy ve fotbale. Na zápas se přišel podívat mimo jiné i Lando Norris. Brit však na tento večer nebude vzpomínat v dobrém, a to nejen proto, že anglická reprezentace podlehla po penaltovém rozstřelu Itálii. Norris byl totiž po odchodu ze stadionu přepaden a byly mu odcizeny hodinky. K žádné újmě na zdraví ovšem nepřišel. V pondělí to oznámila stáj McLaren.

„Lando naštěstí nebyl zraněn. Je ale pochopitelně otřesený. Tým za ním stojí a jsme si jistí, že se k nám fanoušci přidají, když mu pro Velkou cenu Velké Británie, která se jede tento víkend, popřejeme to nejlepší. Incidentem už se zabývá policie a nebudeme se k němu dále vyjadřovat,“ stojí v prohlášení týmu.

Norris je jediným pilotem, kterému se letos podařilo bodovat ve všech dosavadních devíti závodech. Na konto si připsal celkem 101 bodů, se kterými mu momentálně patří v průběžném pořadí šampionátu čtvrtá příčka. Rodák z Bristolu, kterého jsme tento rok mohli vidět třikrát na stupních vítězů, má devítibodový náskok před pátým Valtterim Bottasem. Na třetího Sergia Péreze ztrácí tři body.

Lando Norris půjde do své domácí velké ceny jako čtvrtý muž průběžného pořadí. Foto: McLaren

 

Zdroj: Motorsport, úvodní foto: McLaren