Ericsson zůstává v Sauberu F1
Marek Chvála
02.12. 2017
Marek Chvála
02.12. 2017
Místo Wehrleina dostane šanci Leclerc
Tipy vyšly na padesát procent. Místo u Sauberu si skutečně neudržel Pascal Wehrlein a místo něj přichází šampion Formule 2 Charles Leclerc. Marcus Ericsson však, zřejmě i díky vazbám na majitele stáje, „přežil“.
Bylo to oznámeno dnes v Miláně v rámci společné tiskové konference týmu a jeho nového titulárního sponzora Alfy Romeo. Angažmá dvacetiletého Monačana zjevně souvisí s vyšší zainteresovaností koncernu Fiat a osobně jeho prezidenta Sergia Marchionneho. Další z juniorů Ferrari Antonio Giovinazzi však kýžený džob ve švýcarské ekipě nedostal. Přesněji řečeno, musí zatím vzít zavděk rolí rezervisty.
Související články
-
Antonellimu byl chaos ukradený
07.06. 2026 -
Mercedes vystrčil růžky
06.06. 2026 -
Ross Brawn jde do MotoGP
28.05. 2026 -
Další dominantní tažení v podání Palmowské
24.05. 2026 -
Ferreirová vedla celý závod a stejně to bylo málo
24.05. 2026 -
Bezchybná Palmowská a smolařka Felbermayrová
23.05. 2026 -
Totální hloupost
23.05. 2026 -
Martins jako kanadská rezerva
22.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
