Novinky

  • 17.07.2018 Neutral Antonio Giovinazzi pojede místo Ericssona za Sauber 1. trénink na VC Německa

  • 17.07.2018 Bad Před třemi lety zemřel na následky těžkého zranění Jules Bianchi

  • 16.07.2018 Neutral Audi Sport Abt Schaeffler vyhrál klasifikaci týmů ve 4. ročníku šampionátu formule E

Facebook Instagram
reklama
reklama

Ve Valencii znovu nejlepší Turvey

Ve Valencii znovu nejlepší Turvey

Nejpilnější byl tovární tým Audi

Po středeční pauze pokračovaly na autodromu Ricarda Torma ve Valencii úvodní testy Formule E před sezonou 2017/18. Nejlepšího času opět dosáhl Oliver Turvey (NIO).

Jedno kolo na trati, která již potřetí tento týden doznala určité přestavby, zvládl za 1:21,822. Na pomyslné stupně vítězů ho doprovodili Daniel Abt (Audi, 1.21,946) a Jean-Éric Vergne (Techeetah, 1:22,078). Na dalších příčkách se umístili Sébastien Buemi (Renault e.dams) a Mitch Evans (Jaguar).

Červené vlajky přišly ke slovu celkem třikrát, dopoledne po defektu Edoarda Mortary (Venturi) a Vergneho nárazu do bariéry, odpoledne po výletu Andreho Lotterera (Techeetah) do kačírku.

U Mahindry zaskočil Daniel Juncadella za Nicka Heidfelda, jenž odcestoval na závody sportovních vozů do USA. Výkonem 1:23,584 se však zařadil až na šestnácté místo.

Největší porci kilometrů, téměř 1500, absolvovaly během tří dnů monoposty Audi. „Zdejší dráha přece jen neměla úplně charakter okruhů, na nichž pojedeme v šampionátu. Ale určitý obrázek jsme si už udělali,“ uvedl novopečený šéf stáje Allan McNish.

 

 

 

 

reklama
reklama

Komentáře ke článku