Novinky

  • 04.12.2022 Bad Zemřel bývalý pilot F1 Patrick Tambay, bylo mu 73 let.

  • 02.12.2022 Bad VC Číny F1 se nepojede ani v roce 2023, chybět bude počtvrté za sebou

  • 17.11.2022 Good Nico Hülkenberg se vrací do F1, v sezoně 2023 bude jezdit za Haas

Facebook Instagram

Enge pojede se svým prostem v Mostě

Enge pojede se svým prostem v Mostě

V neděli poprvé v Česku!

Tomáš Enge nedávno oslavil dvacáté výročí prvního startu v F1. Pokračování oslav jubilea teď dostává konkrétní podobu. Enge v neděli poprvé představí svůj tehdejší vůz fanouškům - a přímo v akci!

Exhibiční jízda se uskuteční v rámci nedělního programu na mosteckém okruhu. V neděli se pojedou dva závody světového šampionátu cestovních vozů WTCR, druhý závod Seyffarth Audi Sport R8 LMS Cupu, historický Sutnar/Krattner Memorial a již zmiňované exhibiční jízdy F1 Tomáše Engeho.

"Start ve Formuli 1 znamenal nejen pro mě, ale pro celý český motorsport dosáhnutí nejvyšší mety. Byl to velký svátek a také proto je výročí dvaceti let od startu skvělá příležitost si tuto nádhernou událost připomenout a vidět opět českého pilota za volantem Formule 1,“ vzpomíná Tomáš Enge na svůj debut v F1 a na to co ho vedlo k uspořádání oslav.

Tomáš Enge se divákům představí za volantem vozu Prost AP04, tedy přesně s tím, ve kterém absolvoval velké ceny Itálie, USA a Japonska. Na trať vyjede v neděli 10. října v 11:10 a v 15:25 hodin. A vy můžete být u toho.