Novinky

  • 06.02.2026 Good Australan Jack Doohan byl jmenován rezervním jezdcem týmu Haas

  • 06.02.2026 Good Mistr světa Jenson Button se stal ambasadorem týmu Aston Martin

  • 27.01.2026 Good Leclerc dostal plaketu, na YouTube má milion odběratelů

Facebook Instagram

BAR: Vítězství je v našich silách

BAR: Vítězství je v našich silách

Tým chce přidat další umístění na stupních vítězů.

První cíl pro tuto sezónu byl splněn. Nyní se hodlá tým B.A.R. Honda zaměřit na úkol číslo dvě. Jenson Button dovezl svůj monopost při GP Malajsie až na stupně vítězů a nyní může začít pomýšlet na triumf.

'Doufejme, že budou následovat větší a lepší věci,' přeje si šéf týmu David Richards. 'Teď chceme přidat další umístění mezi nejlepší trojkou.'

Podle technického ředitele týmu, Geoffreyho Willise, to nebude zrovna nejlehčí. 'Možné to je a je to také náš plán. Potřebovali bychom kousek štěstí. Ale máme silný komplet.'

Jenson Button, který by měl B.A.R. k vítězství dotáhnout, bude od zítřka testovat na jihofrancouzském okruhu Paul Ricard v Le Castellet.

'Není čas odpočívat. Můžu cítit vzrušení, ale nemůžeme přestat s prací. Budeme zkoušet nějaké nové součástky a ty nám snad nahoru pomohou,' věří čtyřiadvacetiletý Brit.