Rosberg prý byl na návštěvě v Maranellu
Přestupová horečka se rozjíždí.
Letošní přestupová horečka nabírá na obrátkách. Po Niku Hülkenbergovi, Adrianu Sutilovi a Kimim Räikkönenovi se tentokrát dostal do řečí Nico Rosberg. Ten si prý byl prohlédnout továrnu Ferrari v Maranellu.
Německému bulvárnímu plátku Express to donesl nejmenovaný zdroj z Rosbergova okolí. „Byl tam v týdnu před Velkou cenou Indie. Ferrari ho chce.“
Rosberg má smlouvu u Mercedesu do konce roku 2012. Údajně by ji však za určitých podmínek mohl ukončit i o rok dřív. Podle zdrojů z okolí Ferrari Rosberg v Maranellu skutečně byl, jeho návštěva však byla „čistě soukromá“.
Spojení Ferrari - Rosberg dráždí fantazii mnohých už delší dobu. Německý jezdec závodí ve formuli 1 už šestou sezonu. Vysloužil si uznání za svůj talent a technické schopnosti, ale zatím nezískal žádné vítězství. Mercedes letos nebyl v takové formě a je otázka, jestli příští rok bude.
Na druhé straně se ve Ferrari už delší dobu trápí Felipe Massa, který se po příchodu Fernanda Alonsa do týmu stal málem neviditelným. Po blamáži v Indii, kdy rozbil auto hned dvakrát úplně stejným způsobem, je jeho pozice ještě více nejasná.

Italové zaokrouhlili počet získaných pole position na padesát
Jack Crawford pojede za Aston Martin první volný trénink ve VC Japonska

03.11. 2011