Novinky

  • 07.05.2025 Neutral Franco Colapinto pro příštích pět závodů v Alpine vystřídá Jacka Doohana

  • 07.05.2025 Neutral Flavio Briatore převzal vedení týmu Alpine od Olivera Oakese

  • 05.05.2025 Bad Jochen Mass zesnul ve věku 78 let

Facebook Instagram

Magnussena potěšily plány na VC Kodaně

Magnussena potěšily plány na VC Kodaně

První závod by se měl konat v roce 2020.

Dánská média zjistila, že místní podnikatel Lars Seierem Christensen se v Londýně setkal s novými majiteli F1, společností Liberty Media. Tématem rozhovoru byla možnost uspořádat v roce 2020 velkou cenu v ulicích Kodaně, hlavního města Dánska, rozprostírajícího se na ostrovech Sjælland a Amager.

"Nyní bude prvořadé dosáhnout politické shody a získat podporu Liberty Media. Setkání v Londýně bylo velmi pozitivní a příštích šest měsíců strávím systematickým hledáním investorů," řekl Christensen.

"Páni! Doufám, že se jim opravdu podaří dostat F1 do Kodaně!" zareagoval dánský jezdec Kevin Magnussen, který vyrůstal pouze 35 kilometrů od hlavního města a o možnosti, že si jednou zajezdí domácí velkou cenu, se evidentně dozvěděl jenom z médií.