Novinky

  • 19.11.2018 Neutral Sophia Flörschová podstoupila po těžké nehodě v Makau sedmihodinovou operaci

  • 18.11.2018 Neutral Sophie Flörschová měla těžkou nehodu při závodě F3 v Macau

  • 18.11.2018 Neutral Alonso s Buemim a Nakadžimou (Toyota) obsadili druhé místo v závodě WEC v Šanghaji

Facebook Instagram

Konečné pořadí International GT Challenge

Konečné pořadí International GT Challenge

Klasifikace čtyř vytrvalostních závodů géteček

Osm hodin trvajícím závodem na okruhu Laguna Seca skončil třetí ročník mistrovství Intercontinental GT Challenge. Závěrečné hodnocení jezdců zahrnuje pořadí prvních dvaceti účastníků v celkové klasifikaci. Hodnocení výrobců a amatérských pilotů je úplné.

Hodnocení výrobců

p. značka celkem Bathurst Spa Suzuka Laguna S.
1. Audi 138 31 37 27 43
2. Mercedes-AMG 127 28 33 43 23
3. Porsche 69 27 10 14 18
4. Bentley 36 4 8 10 14
5. McLaren 20 8 12 0 -
 

Hodnocení jezdců v celkovém pořadí

p. pilot značka body
1. Tristan Vautier Mercedes-AMG 73
2. Christopher Haase Audi 65
3. Raffaele Marciello Mercedes-AMG 64
4. Maro Engel Mercedes-AMG 58
4. Markus Winkelhock Audi 58
5. Robin Frijns Audi 55
5. Dries Vanthoor Audi 55
6. Kelvin van der Linde Audi 40
7. Frédéric Vervisch Audi 37
7. Stuart Leonard Audi 37
7. Christopher Mies Audi 37
8. Maximilian Götz Mercedes-AMG 34
9. Maximilian Buhk Mercedes-AMG 31
10. Lewis Williamson Mercedes-AMG 30
11. Álvaro Parente Mercedes-AMG 28
12. Frédéric Makowiecki Porsche 22
12. Romain Dumas Porsche 22
12. Dirk Werner Porsche 22
13. Kenny Habul Mercedes-AMG 18
13. Jamie Whincup Mercedes-AMG 18
13. Yelmer Buurman Mercedes-AMG 18
13. Luca Stolz Mercedes-AMG 18
14. Tim Pappas Porsche 17
14. Jeroen Bleekemolen Porsche 17
15. Marc Lieb Porsche 15
15. Luca Stolz Porsche 15
15. Daniel Juncadella Mercedes-AMG 15
16. Patrick Long Porsche 14
17. David Calvert-Jones Porsche 12
17. Matt Campbell Porsche 12
17. Alex Davison Porsche 12
17. René Rast Audi 12
17. Nico Műller Audi 12
18. Laurens Vanthoor Porsche 11
18. Kevin Estre Porsche 11
19. Nobuteru Taniguči Mercedes-AMG 10
19. Tacuja Kataoka Mercedes-AMG 10
19. Kamuj Kobajaši Mercedes-AMG 10
19. Earl Bamber Porsche 10
19. Alex Riberas Audi 10
20. Maxime Soulet Bentley 8
20. Vincent Abril Bentley 8
20. Andy Soucek Bentley 8
20. Renger van der Zande Mercedes-AMG 8
20. Edoardo Mortara Mercedes-AMG 8
20. Gary Paffett Mercedes-AMG 8
 

Hodnocení držitelů bronzových licencí

Dle pravidel jsou součástí této klasifikace pouze jezdci, kteří absolvovali všechny podniky.

p. pilot značka body
1. Kenny Habul Mercedes-AMG 83
2. Tim Pappas Porsche 66
3. Nick Leventis Mercedes-AMG 65
 
reklama
reklama

Komentáře ke článku