Novinky

  • 10.04.2020 Neutral Zavedení dalšího vývojového stupně vozů formule E se o rok odkládá

  • 09.04.2020 Neutral Scuderia Ferrari spustila program na ochranu zaměstnanců před koronavirem

  • 09.04.2020 Neutral Exmistr světa Jacques Villeneuve z Kanady slaví 49. narozeniny

Facebook Instagram

Renault zůstal tajemný

Renault zůstal tajemný

Klíčový rok, ale důležitá je delší perspektiva

Renault se příliš nevytáhl. Během dnešní prezentace monopostu R.S.20 v Paříži ukázal přítomným jen kratičký spot, na němž se auto objevilo v 3D projekci. Do světa pak vyslal dvě fotky, z nichž toho lze vyčíst také jen velmi málo.

Tým tuto skutečnost už předem anoncoval s tím, že ostré auto přiveze až příští týden na testy v Barceloně. Žádné převratné novinky prý ale nemáme očekávat.

Na skutečnou podobu R.S.20 si budeme muset ještě pár dní počkat

Na setkání se objevili spolu s vedením stáje i oba jezdci Daniel Ricciardo a Esteban Ocon. Hlavní slovo měl šéf ekipy Cyril Abiteboul. Podle něj je úkolem pro letošní rok čtvrté místo v Poháru konstruktérů.

Je to pro nás klíčová sezona. Jeden cyklus se končí a do dalšího se chystáme. Máme samozřejmě na mysli minulou sezonu, kdy jsme naše ambice rozhodně nenaplnili. Cíle musejí být reálné. Čtvrtá příčka v Poháru konstruktérů takovou metou podle nás je. Na začátku seriálu bude pro nás důležitá především spolehlivost a postupně chceme být agresivnějšími. Vždy musíme mít na mysli střednědobou a dlouhodobou perspektivu,“ prohlásil.

Komentáře ke článku