Novinky

  • 26.05.2020 Bad Tým F1 McLaren bude nucen propustit přibližně 70 svých zaměstnanců

  • 26.05.2020 Neutral Od roku 2021 bude ve F1 jednotný dodavatel ohřívacích deček pro pneumatiky

  • 25.05.2020 Good George Russell (Williams) vyhrál virtuální Velkou cenu Monaka

Facebook Instagram

Renault zůstal tajemný

Renault zůstal tajemný

Klíčový rok, ale důležitá je delší perspektiva

Renault se příliš nevytáhl. Během dnešní prezentace monopostu R.S.20 v Paříži ukázal přítomným jen kratičký spot, na němž se auto objevilo v 3D projekci. Do světa pak vyslal dvě fotky, z nichž toho lze vyčíst také jen velmi málo.

Tým tuto skutečnost už předem anoncoval s tím, že ostré auto přiveze až příští týden na testy v Barceloně. Žádné převratné novinky prý ale nemáme očekávat.

Na skutečnou podobu R.S.20 si budeme muset ještě pár dní počkat

Na setkání se objevili spolu s vedením stáje i oba jezdci Daniel Ricciardo a Esteban Ocon. Hlavní slovo měl šéf ekipy Cyril Abiteboul. Podle něj je úkolem pro letošní rok čtvrté místo v Poháru konstruktérů.

Je to pro nás klíčová sezona. Jeden cyklus se končí a do dalšího se chystáme. Máme samozřejmě na mysli minulou sezonu, kdy jsme naše ambice rozhodně nenaplnili. Cíle musejí být reálné. Čtvrtá příčka v Poháru konstruktérů takovou metou podle nás je. Na začátku seriálu bude pro nás důležitá především spolehlivost a postupně chceme být agresivnějšími. Vždy musíme mít na mysli střednědobou a dlouhodobou perspektivu,“ prohlásil.

Komentáře ke článku