Novinky

  • 18.09.2020 Neutral Pole position pro 24 h Le Mans získala posádka Kobajaši / Conway / López v Toyotě

  • 17.09.2020 Neutral Kamuj Kobajaši (Toyota) byl nejrychlejší v první kvalifikaci na 24 h Le Mans

  • 17.09.2020 Neutral Na VC Turecka bylo dosud prodáno 40 000 vstupenek

Facebook Instagram

Trident doplnil sestavu

Trident doplnil sestavu

Posledním potvrzeným je Caldwell

Po dnešku známe kompletní jezdecké složení pro nadcházející sezonu FIA F3 u dalšího týmu. Je jím italský Trident, který se kromě Lirima Zendeliho a Devlina DeFrancesca rozhodl angažovat Olivera Caldwella.

"Olli Caldwell je jednou z nejslibnějších a nejoceňovanějších nadějí v britském motorsportu. Jeho schopnosti jsme měli šanci zhodnotit loni během posezonních testů ve Valencii a ve Velké ceně Makaa. Ačkoli byl nováčkem, podařilo se mu na naše techniky zapůsobit v obou případech," okomentoval rozhodnutí vsadit na sedmnáctiletého mladíka šéf stáje Maurizio Salvadori.

"Jsem si jistý, že má všechny správné předpoklady k tomu, aby se mu s Tridentem vedlo mimořádně dobře. Do jeho podpory v tak vyrovnané sérii, jakou je FIA F3, vložíme sto procent."

Loni jsme Caldwella mohli vídat v sérii Formula Regional European Championship, kde hájil červenobílé barvy stáje Prema. V celkovém pořadí obsadil pátou příčku. Na cestě za tímto výsledkem zažil největší chvíli slávy během podniku v Imole, kde se mu podařilo ovládnout závěrečný závod víkendu. Chybělo navíc málo a v akci jsme Brita mohli vidět i během letošního ročníku 12 hodin Bathurstu, kde měl původně nastoupit ve voze číslo 62 stáje R-Motorsport. Po tvrdé havárii jeho parťáka Marvina Kirchhöfera v kvalifikaci se ale nakonec posádka na startu neukázala.

 Loni Caldwell účinkoval v sérii Formula Regional European Championship

 

 

 

 


 

Komentáře ke článku