Novinky

  • 10.04.2020 Neutral Zavedení dalšího vývojového stupně vozů formule E se o rok odkládá

  • 09.04.2020 Neutral Scuderia Ferrari spustila program na ochranu zaměstnanců před koronavirem

  • 09.04.2020 Neutral Exmistr světa Jacques Villeneuve z Kanady slaví 49. narozeniny

Facebook Instagram

Trident doplnil sestavu

Trident doplnil sestavu

Posledním potvrzeným je Caldwell

Po dnešku známe kompletní jezdecké složení pro nadcházející sezonu FIA F3 u dalšího týmu. Je jím italský Trident, který se kromě Lirima Zendeliho a Devlina DeFrancesca rozhodl angažovat Olivera Caldwella.

"Olli Caldwell je jednou z nejslibnějších a nejoceňovanějších nadějí v britském motorsportu. Jeho schopnosti jsme měli šanci zhodnotit loni během posezonních testů ve Valencii a ve Velké ceně Makaa. Ačkoli byl nováčkem, podařilo se mu na naše techniky zapůsobit v obou případech," okomentoval rozhodnutí vsadit na sedmnáctiletého mladíka šéf stáje Maurizio Salvadori.

"Jsem si jistý, že má všechny správné předpoklady k tomu, aby se mu s Tridentem vedlo mimořádně dobře. Do jeho podpory v tak vyrovnané sérii, jakou je FIA F3, vložíme sto procent."

Loni jsme Caldwella mohli vídat v sérii Formula Regional European Championship, kde hájil červenobílé barvy stáje Prema. V celkovém pořadí obsadil pátou příčku. Na cestě za tímto výsledkem zažil největší chvíli slávy během podniku v Imole, kde se mu podařilo ovládnout závěrečný závod víkendu. Chybělo navíc málo a v akci jsme Brita mohli vidět i během letošního ročníku 12 hodin Bathurstu, kde měl původně nastoupit ve voze číslo 62 stáje R-Motorsport. Po tvrdé havárii jeho parťáka Marvina Kirchhöfera v kvalifikaci se ale nakonec posádka na startu neukázala.

 Loni Caldwell účinkoval v sérii Formula Regional European Championship

 

 

 

 


 

Komentáře ke článku