Novinky

  • 06.09.2025 Good Pierre Gasly prodloužil smlouvu s Alpine do konce roku 2028

  • 06.09.2025 Good Daniele Ricciardo je ambasadorem Ford Racingu, značky Raptor

  • 06.09.2025 Good Monako má smlouvu na pořádání GP F1 do roku 2035

Facebook Instagram

Hamilton srážku s koronavirem ustál

Hamilton srážku s koronavirem ustál

Ani se nenechal testovat

Do nepříjemné blízkosti nemoci COVID-19 se dostal mistr světa F1 Lewis Hamilton. Fanouškům však vzkázal, že je zcela v pořádku. Test na koronavirus nepodstoupil, protože ho mnozí potřebují daleko nutněji.

Hamilton se 4. března zúčastnil v Londýně akce s názvem WE Day. Na ní se setkal mimo jiné s hercem Idrisem Elbou a manželkou kanadského premiéra Sophií Trudeauovou. U obou byla později prokázána infekce.

 

Hamilton současně vyzval k dodržování všech zdravotních nařízení. Foto: Mercedes

 

Objevilo se několik spekulací ohledně mého zdraví. Chtěl bych vám oznámit, že se mně vede dobře a dvakrát denně trénuji. Nemám žádné symptomy onemocnění. A je to už 17 dní, kdy jsem se se Sophií a Idrisem potkal,“ napsal obhájce titulu na svůj účet na Twitteru. Inkubační doba pro COVID-19 tak již uplynula. Během ní Hamilton podle vlastních slov maximálně omezil kontakt s okolím.

Zdroj: FORMULE.cz