Novinky

  • 21.09.2020 Good Brit Kenneth McAlpine, účastník sedmi velkých cen, slaví 100. narozeniny

  • 21.09.2020 Neutral Na VC Eifelu na Nürburgringu bude umožněn vstup až 20 000 diváků

  • 20.09.2020 Good Posádka Buemi - Nakadžima - Hartley (Toyota) vyhrála letošních 24 hodin Le Mans

Facebook Instagram

Hülkenbergův pěkně šílený víkend

Hülkenbergův pěkně šílený víkend

Když si auto postaví hlavu

Pak že třináctka nenese smůlu. Nico Hülkenberg měl z této pozice odstartovat do dnešní VC Velké Británie, zůstalo však jen u úmyslu.

Několik minut po patnácté hodině oznámil tým Racing Point, že Hülkenberg do závodu nenastoupí, „protože jsme odhalili technický problém v jeho voze“. Kvůli němu neodjel na rošt a záhy padla i možnost začít z boxové uličky.

Stáj se zatím nesvěřila s tím, co bylo přesnou příčinou. Nebo to spíše stále neví. Patrně se cosi pokazilo na motoru, protože ani opakované pokusy uvést ho do chodu nevedly k úspěchu. 

Stroll vyráží na trať, kolem Hülkenbergova auta bezradně postávají mechanici. Foto: Racing Point

Je to pěkně šílené, že jo? Vůbec celý tenhle víkend byl pořádně bláznivý,“ svěřil se zklamaný jezdec. „Raději bych s ostatními bojoval a potil se na trati. Zkusili jsme úplně všechno, marně. Auto jsme nedokázali nastartovat a dostat na dráhu. Musíme zjistit, proč.

Náhradník za nemocného Péreze navíc pořád nemá jistotu, zda se sveze příští týden. „Uvidí se za pár dnů, nejpozději ve čtvrtek. Já se budu do té doby normálně připravovat,“ uvedl. Vše se odvine od toho, jak dopadne další Pérezův kontrolní test na koronavirus.

Zdroj a úvodní foto: Racing Point

Komentáře ke článku