Hamilton jednoznačně vítá jízdu bez kontroly trakce F1
Tomáš Richtr
07.12. 2007
Tomáš Richtr
07.12. 2007
"Cítím se více přirozeně."
Zatímco Felipe Massa není ze zákazu kontroly trakce pro příští rok nadšený (čtěte zde), Lewis Hamilton naopak tuto změnu vítá. Podle jeho slov se cítí více přirozeně.
"Je to skvělé. Jakobych se ocitl zpátky v normálu," řekl Lewis Hamilton coby šampion GP2, kde se jezdí zcela bez elektronických pomocníků pro jezdce.
"Rozhodně to preferuji, cítím se přirozeně, abych pravdu řekl. Tým vždy po mně chtěl maximální využití kontroly trakce, zatímco já ji chtěl mít nastaveno na minimum.
Podívejte se, co dokáže GP2."
Hamilton ještě nezkoušel bezdrážkové pneumatiky. Dočká se až v lednu.
Související články
-
Ferrari není dostatečně červené
22.06. 2026 -
Hamilton našel italského Bona
19.06. 2026 -
Nemožné se stalo realitou
15.06. 2026 -
Hamilton měl štěstí i odvahu, Antonelli pořádnou smůlu
14.06. 2026 -
Proč tolik penalizací?
09.06. 2026 -
Ferrari opět na prvních dvou místech
05.06. 2026 -
Hamilton je bez simulátoru nadšený
27.05. 2026 -
Hamilton do důchodu? Zapomeňte!
22.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
