Novinky

  • 12.01.2023 Neutral Vettel po 10 letech a 150 kilometrech prodává Nissan GT-R.

  • 11.01.2023 Good Sebastián Montoya se stal členem juniorky týmu Red Bull.

  • 09.01.2023 Good Dnes se ujímá funkce šéfa Scuderia Ferrari Frédéric Vasseur.

Facebook Instagram

V deštivé středě byl nejrychlejší Nico Müller

V deštivé středě byl nejrychlejší Nico Müller

Testy FR3.5, Circuit de Catalunya - 2. den

Nico Müller zakončil na čele tabulky druhou sérii předsezónních testů Formule Renault 3.5, které se jely na Katalánském okruhu.

Hodnota 1:48.116 se u jeho jména objevila na časomíře hned ráno a kvůli zhoršujícímu se počasí jej během dne již žádný ze soupeřů nepřekonal.

Nejrychlejší muž úvodního dne Kevin Magnussen obsadil druhé místo, když na Švýcara ztratil 130 tisícin sekundy. Nejlepší pětku pak doplnili Marco Sorensen, Andre Negrao a Robin Frijns.

V odpolední části byl nejrychlejší celkově sedmý Richie Stanaway, jeho nejlepší čas byl ovšem o téměř dvě sekundy pomalejší než ten, který zajel ráno Müller.

Poslední předsezónní testy Formule Renault 3.5 bude 18. a 19. dubna hostit Motorland Aragon, kde také na začátku května celá sezóna začne.

p.
 Jezdec  Tým  Čas  Odstup
1.
N.Müller  International Draco Racing
1:48.116
 
2.
K.Magnussen  Carlin
1:48.246
+ 0.130 
3.
M.Sorensen  Lotus Gravity-Charouz Racing
1:48.337
+ 0.221 
4.
A.Negrao  International Draco Racing
1:48.613
+ 0.497 
5.
R.Frijns  Fortec Motorsports
1:49.186
+ 1.070 
6.
V.Ghirelli  Comtec Racing
1:49.222
+ 1.106 
7.
R.Stanaway  Lotus Gravity-Charouz Racing
1:49.280
+ 1.164 
8.
J.Rosenzweig  ISR
1:49.388
+ 1.272 
9.
S.Bird  ISR
1:49.411
+ 1.295 
10.
A.Rossi  Arden International
1:49.530
+ 1.414 
11.
G.Venturini  BVM Target
1:49.552
+ 1.436 
12.
N.Yelloly  Comtec Racing
1:49,589
+ 1.473 
13.
J.Bianchi  Tech 1 Racing
1:49.720
+ 1.604 
14.
N.Martsenko  BVM Target
1:49.835
+ 1.719 
15.
K.Korjus  Tech 1 Racing
1:50.024
+ 1.908 
16.
C.Huertas  Fortec Motorsports
1:50.077
+ 1.961 
17.
A.Pic  DAMS
1:50.130
+ 2.014 
18.
W.Stevens  Carlin
1:50.158
+ 2.042 
19.
M.Aljošin  Team RFR
1:50.185
+ 2.069 
20.
D.Move  P1 Motorsport
1:50.666
+ 2.550 
21.
L.Williamson  Arden Caterham
1:50.900
+ 2.784 
22.
A.Nebylitskij  Team RFR
1:50.943
+ 2.827 
23.
W.Grubmüller  P1 Motorsport
1:50.953
+ 2.837 
24.
Z.Amberg  Pons Racing
1:51.117
+ 3.001 
25.
L.Foresti  DAMS
1:51.122
+ 3.006 
26.
Y.Cunha  Pons Racing
1:52.296
+ 4.180