Allan McNish bude příští rok závodit v DTM DTM
Tomáš Richtr
25.11. 2004
Tomáš Richtr
25.11. 2004
Pod značkou Audi.
Bývalý pilot formule 1 a úspěšný automobilový závodník Allan McNish bude příští rok jezdit za Audi v německé sérii cestovních vozů DTM. Audi letos vyhrálo titul a McNishův úkol bude obhájit jej.
Pod značkou Audi budou stejně jako loni startovat týmy Abt Sportsline a Team Joest. Zůstávají také Mattias Ekstrom, Kristensen, Martin Tomczyk a Christian Abt, který ale bude jezdit s letošním vozem.
Allan McNish oproti tomu bude mít k dispozici specifikaci roku 2005, další nováčci Capello, Pierre Kaffer a Frank Stippler budou muset jezdit se starými vozy.
Jezdci týmu Team Joest Frank Biela a Emanuele Pirro se vrací k programu automobilky Audi R8.
Související články
-
Raději ADUO než závaží
24.06. 2026 -
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Audi jezdilo s vylepšeným motorem
23.06. 2026 -
Ferrari není dostatečně červené
22.06. 2026 -
Z posledního místa na první. Lundgaard vítězí
22.06. 2026 -
Palou dál dominuje kvalifikacím, má páté pole v řadě
21.06. 2026 -
O´Ward se v sobotním tréninku posunul na první místo
21.06. 2026 -
Starty? Stále se jen učíme
20.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
