Novinky

  • 07.05.2025 Neutral Franco Colapinto pro příštích pět závodů v Alpine vystřídá Jacka Doohana

  • 07.05.2025 Neutral Flavio Briatore převzal vedení týmu Alpine od Olivera Oakese

  • 05.05.2025 Bad Jochen Mass zesnul ve věku 78 let

Facebook Instagram

U Renaultu panuje spokojenost

U Renaultu panuje spokojenost

V interním souboji zvítězil Hülkenberg

Renault mohl být po kvalifikaci spokojený, oba jeho jezdci se dostali do závěrečné části kvalifikačních bojů. V zítřejším závodě tak budou mít slušnou šanci porvat se o body. Nico Hülkenberg překonal svého týmového kolegu a zítra se na startovním roštu postaví na osmé místo.

Měl jsem dobrou kvalifikaci. Poslední kolo v Q3 se mi povedlo, takže jsem s výsledkem velmi spokojen. Zítra to bude velké bitva, ale pro dobrý výsledek uděláme maximum.

Carlos Sainz na svého týmového kolegu ztratil přes tři desetiny sekundy, ale v závodě bude stát na startovním roštu hned za ním. „Dnešek byl dobrý jak pro mě, tak pro tým. Pokračujeme v našem progresu, který jsme začali v Austinu, mám z toho radost. Kvalifikace byla obtížná, ale oproti včerejšku jsem se dnes v autě cítil mnohem jistěji. Zítra se budu snažit zajet co nejlepší výsledek.