Novinky

  • 24.09.2018 Neutral Renault nasadí do prvního tréninku v Soči místo Hülkenberga Arťoma Markelova

  • 23.09.2018 Good Vítězi nedělních závodů F3 na Red Bull Ringu se stali Schumacher a Švarcman (oba Prema)

  • 22.09.2018 Good Mick Schumacher vyhrál na Red Bull Ringu čtvrtý závod F3 v řadě za sebou

Facebook Instagram

Hamilton přijal Räikkönenovu omluvu

Hamilton přijal Räikkönenovu omluvu

Po vystoupení z vozu říkal hlouposti

Zatímco si managementy Mercedesu a Ferrari přes média posílaly nehezké odkazy, Lewis Hamilton přijal omluvu Kimiho Räikkönena s tím, že po incidentu prostě potřeboval vychladnout, což se mu během vzrušujícího závodu nepodařilo. Dodejme, že k Hamiltonovu rozčarování jistě přispělo "až druhé" místo za Sebastianem Vettelem v cíli VC Velké Británie.

"Kimi se mi omluvil, já jsem to přijal a jde se dál," dal Hamilton vědět dnes ráno prostřednictvím Instagramu. "Byl to běžný závodní incident, nic víc. Občas říkáme hlouposti, pak se z nich poučíme."

Hamilton tvrdí, že ne hněv, ale emoční vyčerpání bylo důvodem, proč se po zaparkování svého vozu vedle dvou ferrari ztratil v zákulisí, aniž poskytl očekávaný rozhovor: "Ztratil jsem asi tři kila tělesné hmotnosti, když jsem se snažil vrátit do čela závodu… Kvůli vám (fanouškům) a mému týmu. Byl jsem tak unavený, že jsem sotva stál na nohou, natož abych s někým mluvil. Nevadí, pokud to nechápete a neoceníte to. Ale nemělo to nic společného s hněvem. Byl jsem doslova vyčerpaný, fyzicky i emočně."

reklama
reklama

Komentáře ke článku