Novinky

  • 18.08.2019 Neutral Ryo Hirakawa poprvé vyhrál závod série Super Formula v japonském Motegi

  • 17.08.2019 Good Roman Staněk obsadil druhé místo v sobotním závodě ADAC F4 na Nürburgringu

  • 16.08.2019 Neutral Na Gamma Racing Day v Assenu předvede tento víkend Jack Aitken vůz F1 Renault R.S.17

Facebook Instagram

Hlavní sponzor už Haasu zaplatil

Hlavní sponzor už Haasu zaplatil

Vozy pojedou v barvách firmy Rich Energy

Před časem jsme informovali o pochybnostech, které se vyrojily kolem anoncovaného hlavního sponzora týmu Haas, společnosti Rich Energy. Týkaly se zejména, kulantně řečeno, pestré minulosti jejích majitelů, i svérázného způsobu podnikání.

Gene Haas si nyní může vydechnout. „Všechno je v pořádku. Už jsme od nich obdrželi peníze a stávají se naším hlavním partnerem,“ sdělil listu BT.

Z podtextu lze vycítit, že se mu opravdu ulevilo. Pánové Storey a Sullivan, kteří za výrobcem energetických nápojů stojí, se totiž předtím ucházeli o přízeň insolvenčního správce Force Indie. Stáj chtěli koupit, byli ale odmrštěni jako vysoce nedůvěryhodní. Také námluvy s McLarenem a Williamsem skončily nezdarem. Haas byl proto považován za hazardéra.

Nyní je ale už jisté, že jeho vozy vyjedou v novém lakování. Dosavadní kombinaci šedé a červené vystřídají černá a zlatá.

Gene Haas se peněz od podezřelého sponzora nakonec dočkal

Pamětníci si možná vybaví, že stejné barvy nesly počátkem sedmdesátých let veleúspěšné monoposty Lotus, podporované cigaretovou značkou John Player Special. Naváže Haas na ně, i pokud jde o výsledky?

 

Komentáře ke článku