Novinky

  • 13.08.2020 Good Sebastian Montoya, patnáctiletý syn Juana Pabla, pojede závod ADAC F4 na Nürburgringu

  • 13.08.2020 Good Sergio Pérez je zdráv a nastoupí do víkendové VC Španělska

  • 13.08.2020 Neutral Divina Galicaová, která se třikrát pokoušela kvalifikovat do velké ceny, slaví 76. narozeniny

Facebook Instagram

Bottas věnoval vítězství Whitingovi

Bottas věnoval vítězství Whitingovi

Předtím pozval mnoho lidí k nezvyklé činnosti

Sociální sítě mají nový hit. Jde o konverzaci mezi Valtterim Bottasem a posádkou Mercedesu na boxové zdi bezprostředně po dojetí dnešní VC Austrálie.

Na dotaz, zda cítí zadostučinění po nepovedené sezoně 2018, odpověděl: „Absolutně.“ A dodal: „Všichni, kterých se to týká, mně teď můžou políbit p….“ Tato nezvyklá výzva zjevně směřovala k těm, kteří ho již odepisovali a na jeho místě viděli Estebana Ocona. U Bottase se proto dá očekávat docela velký nával…

Nyní jiná stránka svérázného seveřana. Po skončení obligátní tiskové konference si ještě na chvíli vzal slovo: „Potřebuji vyjádřit jednu věc. Toto vítězství patří Charliemu Whitingovi za všechnu práci, kterou pro formuli 1 odvedl. Dosáhl toho strašně moc, hlavně pro nás jezdce. Díky Charlie!

Hamiltonovo auto nedojelo do cíle kompletní

Technici mezitím prohlíželi Hamiltonův monopost a zjistili, že podlaha před levým zadním kolem je poškozená, odpadl z ní jeden díl. Jak a proč se tak stalo, se dosud neví. Mělo to však bezesporu vliv na vyvážení vozu. Na něj si pilot stěžoval už bezprostředně po dojezdu.

Komentáře ke článku